fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Йосип Кібітлевський: «Наш пріоритет – якісна сучасна освіта»
12.03.2021

На цьому наголосив директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, відмінник освіти України, Почесний автотранспортник та Почесний дорожник України Йосип Кібітлевський під час презентації навчального закладу учасникам виїзного засідання ГО «Вінницький Бізнес Клуб», яке відбулося у Барі 11 березня.

На сьогодні у БФКТБ НТУ готують затребуваних на ринку праці фахівців за 6 освітньо-професійними програмами: обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів; експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання; будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів; організація перевезень і управління на автотранспорті, організація та регулювання дорожнього руху, землевпорядкування.

Крім того, випускники коледжу отримують посвідчення водіїв категорії В і С, автослюсаря, слюсаря дорожніх машин, кваліфікованого робітника, дорожнього будівельника, автомаляра та сертифікати відомих автовиробників. Це, безумовно, стає для них додатковим бонусом при прийнятті на роботу.

Варто зазначити, що роботодавці із задоволенням працевлаштовують у себе випускників БФКТБ НТУ. Бо це фахівці із сучасними знаннями та міцними практичними навиками роботи із новітнім обладнанням, технікою.

Якою ж є формула успіху одного з найкращих технічних закладів фахової передвищої освіти?

За словами Йосипа Кібітлевського, це, по-перше, вмотивований, соціально захищений, креативний, високопрофесійний викладач. Педагоги коледжу – люди надзвичайно творчі, постійно вдосконалюють свою фахову майстерність.

Другий важливий чинник – вмотивований студент. Тут важливу роль відіграє профорієнтаційна робота з випускниками шкіл. А якщо до неї долучається і працедавець, то тоді і справді школярі робитимуть усвідомлений вибір майбутньої професії. Минулого року такий взаємовигідний проєкт Барський фаховий коледж розпочав з провідною дорожньо-будівельною компанією «Автомагістраль-Південь».

Наступна складова успішного освітнього середовища, створеного в БФКТБ НТУ, - не просто сучасна, а інноваційна матеріально-технічна база. Устаткування та обладнання, демонстраційні стенди, інтерактивні засоби навчання у 52 кабінетах, лабораторіях є наочним підтвердженням цьому. Забезпечити для навчально-виховного процесу такі умови допомагають коледжу знову ж таки роботодавці, представники бізнесу.

Ще одним індикатором сучасності, який суттєво вирізняє БФКТБ НТУ з-поміж інших навчальних закладів, є широкий простір для технічної творчості. Десятки макетів агрегатів сучасних легкових та вантажних автомобілів відомих брендів вражають кожного, хто їх побачить. Бо це справжні шедеври творчої думки і вмілих рук викладачів та студентів коледжу. Макети відіграють не лише роль експонатів. Вони, передусім, використовуються під час вивчення студентами будови тих чи інших агрегатів. І їхня колекція постійно поповнюється.

Так, нещодавно компанія «Укравто» передала Барському фаховому коледжу транспорту та будівництва НТУ повнокомплектний двигун MERCEDES-BENZACTROS 2019 року випуску (!) – найостаннішу розробку відомого світового автомобільного бренду стандарту євро-6. Також зазначена компанія надала всю необхідну інформацію для вивчення даного надзвичайно цікавого для фахівців двигуна, за що БФКТБ НТУ висловлює щиру подяку. Приємно, що є люди, які розуміють важливість підтримки освіти і роблять посильний внесок у її розвиток, зокрема в оновлення матеріально-технічної бази коледжу.

Вражає БФКТБ НТУ і неординарністю проведення заходів з патріотичного, національного виховання молоді. Колектив коледжу нагороджений Грамотою та медаллю Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Навчальний заклад тричі встановлював рекорди України. Студенти БФКТБ НТУ успішно виступають на конкурсах фахової майстерності. Як приклад – перемога Ростислава Андрущенка в національному фіналі міжнародного конкурсу для юних автомеханіків «YoungCarsMechanic» - 2019.

Отож цілком заслужено лунали на адресу директора коледжу Йосипа Кібітлевського і всього колективу закладу слова подяки від очільників області, ГО «Вінницький Бізнес Клуб», Барської міської громади за вагомі здобутки на освітянській ниві. І як нагорода – ухвалення рішення про асоційоване членство Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ в громадській організації «Вінницький Бізнес Клуб»!

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу у соціальній мережі Фейсбук