fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​З Кривого Рогу до БФКТБ НТУ - за передовим досвідом
15.03.2021

Минулого тижня до БФКТБ НТУ завітала делегація ВСП «Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету», аби вивчити вагомі напрацювання педагогічного колективу, ознайомитися з організацією та умовами проведення навчально-виховного процесу в закладі.

Варто зазначити, що співпраця коледжів з Бара і Кривого Рогу вже є досить успішною в дистанційному форматі. Колеги з автотранспортного фахового коледжу КНУ зацікавилися використанням системи електронного навчання ELECTUDE при вивченні дисциплін автотранспортного спрямування у БФКТБ.

Зазначена система віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань та онлайн-тестування у нас впроваджується досить успішно, На базі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ навіть функціонує незалежний структурний підрозділ «TechTe@ch», який є офіційним реселером ELECTUDE в Україні та надає послуги професійних дистанційних курсів автотранспортного спрямування.

Нещодавно викладач спецдисциплін нашого навчального закладу Олександр Вольтріх виступив у ролі онлайн-консультанта під час демонстраційного заняття на платформі ELECTUDE, яке проводили в автотранспортному фаховому коледжі КНУ.

І от до Бара приїхали представники АФК КНУ: заступник директора з практико-виробничого навчання Микола Агапоненко, завідувач транспортного відділення Костянтин Грищенко, голова циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і тракторів» Андрій Шеремет, досвідчений викладач спеціальних дисциплін Олександр Степанчук. Колеги з Кривого Рогу були в захваті від презентації-екскурсії БФКТБ НТУ. За словами гостей, вони очікували побачити належну матеріально-технічну базу, але щоб настільки потужну та інноваційну!

Тож у розмові з директором Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосипом Кібітлевським було обговорено низку важливих тем.

Підсумовуючи дружню зустріч з колегами, Йосип Едуардович зазначив:

«Ми маємо спільне бачення шляхів розвитку якісної, сучасної освіти. І одним із головних завдань є створення потужної навчальної бази, що відповідає вимогам сьогодення. Воно досить складне, бо для втілення у життя потребує значних коштів. Проте цілком реальне, якщо знайти однодумців серед роботодавців і колег. Впевнений, що наш приклад переконав у цьому делегацію з Криворіжського автотранспортного коледжу.

Мене, до речі, приємно вразило їхнє велике бажання змінювати на краще систему технічної освіти та прагнення наближати її до європейських стандартів. Хоча проблеми, які існують у цій сфері, потребують, у першу чергу, матеріальної підтримки від держави».

Йосип Кібітлевський також зауважив, що колеги з Кривого Рогу надзвичайно зацікавилися навчальними макетами агрегатів сучасних легкових та вантажних автомобілів відомих брендів. І не лише вони. Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ готовий налагодити дрібносерійне виробництво навчальних макетів, якими б із задоволенням поповнили свою матеріальну базу профільні (технічні) заклади освіти України. Про це йшлося і під час нещодавнього виїзного засідання ГО «Вінницький Бізнес Клуб» на базі БФКТБ НТУ. Зазначена пропозиція викликала інтерес у підприємців Вінниччини. Справа – за замовленнями, які, передусім, повинна зробити держава.