fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Наполегливе навчання й перемоги ведуть студентів БФКТБ у Європу!
18.03.2021

Правда, налагоджувати товариські стосунки зі своїми однолітками з професійного освітнього закладу в Зутермері (Нідерланди) майбутні автомеханіки з Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ будуть онлайн, беручи участь у черговому міжнародному матчі в рамках програми Континентальної Освітньої Ліги.

Організаторами матчу виступають європейська мережа Automobility, Міжнародний інжиніринговий центр підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS (Білорусь) та незалежний структурний підрозділ БФКТБ НТУ «TechTe@ch». І хоча вони представляють різні країни, але сфери їхньої діяльності пов'язані з автомобільною тематикою та системою електронного навчання ELECTUDE.

Саме за допомогою зазначеної провідної системи віддаленого інтерактивного технічного навчання, онлайн-перевірки засвоєного і будуть демонструвати нідерландські та українські студенти рівень своїх знань про сучасні автомобілі. Але це будуть не суто змагання, як зазначили під час першої дистанційної зустрічі, що відбулася 16 березня, викладачі та наставники нідерландської команди BartHoekendijk, TedKompier і представники нашого коледжу. Це буде налагодження мосту дружби, обговорення цікавих ідей та обмін досвідом.

Як розповів викладач спецдисциплін Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Олександр Вольтріх, участь у черговому матчі КОЛ братимуть усі третьокурсники груп АМ, охочі спробувати свої сили в розв'язанні завдань з автомеханіки. Хоча у фіналі представлятимуть коледж лише п'ятеро студентів, які покажуть на попередніх етапах найкращі результати.

Зважаючи вже на здобуті командами БФКТБ НТУ дві перемоги у міжнародних змаганнях Континентальної Освітньої Ліги, є сподівання, що і цього разу наші студенти успішно справляться з усіма завданнями. І підтвердять, що Барський фаховий коледж транспорту та будівництва – це справді заклад європейського рівня.

Участь і перемоги студентів БФКТБ НТУ в міжнародних конкурсах і змаганнях – яскраве свідчення правильного вибору директором коледжу Йосипом Кібітлевським стратегії розвитку навчального закладу. ЇЇ пріоритет – якісна сучасна освіта. Завдяки невпинному пошуку очільником БФКТБ НТУ Йосипом Кібітлевським нових ідей та шляхів втілення їх у життя, творчості та високому професіоналізму викладачів коледжу, постійному оновленню і розширенню матеріально-технічної бази вдається створити належні умови для здобуття студентами міцних знань, що відповідають вимогам сьогодення.