fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Студентська СТО знову поповнилася сучасним професійним обладнанням та інструментом від компанії ANDRMAX®
24.03.2021

Життя Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, навіть попри карантинні обмеження, сповнене багатьох приємних подій.

Серед них – отримання чергового подарунка від компанії ANDRMAX®. Завдяки її благодійному внеску в оновлення матеріально-технічної бази коледжу студентська станція технічного обслуговування поповнилася цього разу пістолетом для підкачки коліс, магнітомеханічним захватом, захисними накидками-чохлами та 20-тонним гідравлічним пресом.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику ANDRMAX® Андрію Максименку за подароване сучасне професійне обладнання та інструмент, за розуміння і підтримку в питанні забезпечення належних умов для проведення на високому рівні освітнього процесу в БФКТБ НТУ та якісної підготовки фахівців.

Для довідки

ANDRMAXCo., Ltd з 2002 року успішно реалізує в Україні автоінструменти для СТО. Компанія впевнено тримає одну з лідируючих позицій, пропонуючи широкий асортимент продукції в оптимальному співвідношенні «ціна-якість».

Більше 3000 компаній та приватних СТО, які займаються ремонтом автомобілів та іншої техніки, замовляють обладнання в ANDRMAX®.

Продукцією ANDRMAX® користуються офіційні дилерські центри та станції технічного обслуговування Audi, BMW, Citroen, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, LandRover, Lexus, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Scania, SEAT, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo та інші.

Докладніше про діяльність ANDRMAX® можна дізнатися на сайтах компанії:

https://andrmax.ua/uk

https://andrmax.com.ua/

Світлини - на сторінці коледжу в соціальній мережі Фейсбук