fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Перше відкрите заняття в онлайн-режимі - на «відмінно»!
31.03.2021

Невід'ємною складовою роботи педагогічного колективу Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ є впровадження інноваційних технологій у навчальний процес. Постійний пошук нових креативних ідей, професійне самовдосконаленння, належна методична підтримка допомагають викладачам не лише поліпшувати рівень проведення занять, підвищувати ефективність засвоєння студентами знань. Це також дає можливість гнучко й оперативно реагувати на виклики нашого непростого сьогодення.

Так, карантинні обмеження у зв'язку з пандемією COVID-19 зумовили перехід БФКТБ НТУ, як і всіх закладів освіти, на дистанційне навчання. Звісно, працювати педагогам у нових умовах спочатку було нелегко. Але завдяки сучасній матеріально-технічній базі, про оновлення якої постійно дбає директор коледжу Йосип Кібітлевський, наполегливості та старанності викладачів навчальний процес в онлайн-форматі організовано належним чином.

І першими своїми напрацюваннями в проведенні дистанційного навчання поділилися 30 березня зі своїми колегами викладачки Наталія Бучковська та Юлія Поперечна. Бінарне заняття з хімії та фізики на тему «Електричний струм у розчинах та розплавах електролітів. Електроліз та його закони», яке вони провели для студентів групи 1ФОП-29, викликало чимало схвальних відгуків у всіх, хто був присутнім онлайн на цій черговій презентації високої педагогічної майстерності.

Наталія Бучковська та Юлія Поперечна показали, що навіть в умовах навчання на відстані можна досягти гарних результатів у засвоєнні студентами нової теми. За відгуками їхніх колег, які активно долучилися до онлайн-обговорення відкритого заняття, було цікаво, креативно. Все продумано, вдало поєднано різноманітні педагогічні методи та прийоми. Використання інтерактивної дошки дало можливість широко застосувати низку інновацій, зокрема при проведенні частини заняття у формі відеоконференції.

Було відзначено високий професійний рівень викладачок, їхній творчий підхід до організації навчальної діяльності студентів. А ще колеги побажали Наталії Бучковській та Юлії Поперечній нових звершень на освітянській ниві.

Також пролунало чимало гарних слів на адресу методистки коледжу Галини Казьмірової за вагому методичну допомогу при підготовці заняття та голови циклової комісії спецдисциплін спеціальності «Землевпорядкування» Костянтина Іванишена за забезпечення належного технічного супроводу.