fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Автомагістраль-Південь» для БФКТБ НТУ - надійний партнер і щедрий меценат
1.04.2021

Вдосконаленню немає меж! Саме на таку діяльність, сповнену творчого пошуку новаторських ідей, спрямовує колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ його досвідчений очільник Йосип Кібітлевський. Адже якісна сучасна освіта – це, передусім, постійний розвиток, рух уперед. При цьому важливу роль у підвищенні рівня освітнього процесу відіграє матеріальне забезпечення. Погодьтеся – забезпечити зв'язок навчання із життям, сформувати в студентів, як майбутніх висококваліфікованих фахівців, професійні уміння й навички, які б відповідали вимогам сьогодення, можливо лише за наявності новітньої навчальної бази.

Отож процес оновлення обладнання та устаткування кабінетів, лабораторій, майстерень БФКТБ НТУ завжди перебуває, образно кажучи, в активній фазі. І все це – завдячуючи щедрим спонсорам, з якими директор коледжу Йосип Кібітлевський налагодив тісні партнерські зв'язки.

Особливо дружньою і плідною є співпраця нашого навчального закладу з потужною дорожньо-будівельною компанією «Автомагістраль-Південь». Спонсорська допомога від лідера в галузі дорожнього будівництва є досить суттєвою для коледжу.

Ось і цього разу керівництво компанії відгукнулося на прохання допомогти в поповненні матеріально-технічної бази БФКТБ НТУ необхідним устаткуванням, На його придбання було виділено близько 100 тис. грн.

Зокрема «Автомагістраль-Південь» закупила для лабораторії систем автоматизованого проєктування автомобільних доріг три потужних сучасних комп'ютери моделі HawkA2199. Їхні параметри дозволять використовувати на високому професійному рівні сучасне прикладне програмне забезпечення (Кредо Дороги, Кредо Організація руху, AutoCADCivil 3D та інші).

Лабораторія систем автоматизованого проєктування автомобільних доріг , доукомплектована новітнім апаратним та програмним забезпеченням, дасть можливість студентам досконало опанувати такі навчальні дисципліни, як «Вишукування і проєктування автомобільних доріг та аеродромів», «Штучні споруди», «Гідравліка», «Геодезія», «Організація дорожнього руху» тощо. Також це чудова база для опрацювання студентами даних, отриманих під час проходження геодезичної та геологічної навчальних практик і розбивочних робіт.

Завдяки спонсорській допомозі компанії «Автомагістраль-Південь» у ще одній лабораторії – дорожньо-будівельних матеріалів – з'явилися електронні ваги прецизійні KernPLS 20000-1F (20 кг/ 0,1 г). Це дасть можливість забезпечити високу точність вимірювання маси того чи іншого зразка дорожньо-будівельних матеріалів під час проведення лабораторних робіт.

Колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ висловлює щиру вдячність очільникам компанії «Автомагістраль-Південь» Юрію Бойку та Миколі Тимофеєву за надійну підтримку і вагому допомогу в реалізації завдань, спрямованих на успішний та динамічний розвиток БФКТБ НТУ як закладу якісної сучасної освіти. Інвестиції в освіту - це інвестиції в майбутнє, у високопрофесійний кадровий потенціал дорожньо-будівельної галузі!