fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Україна-Нідерланди: матч розпочався!
7.04.2021

Сьогодні, 7 квітня, стартував міжнародний матч в рамках Континентальної Освітньої Ліги між студентськими командами майбутніх автомеханіків з України (Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ) і Нідерландів (професійний освітній заклад «Ем Бі Раєнленд», м.Зутермері). Розпочався захід з відеопрезентацій закладів та обговорення ключових моментів його проведення.

Триватиме матч три тижні. За цей час учасники змагань повинні опанувати навчальний матеріал з трьох тем за допомогою платформи електронного навчання Electude (в LMS) та показати рівень його засвоєння.

При підбитті підсумків матчу переможців, як було домовлено, визначати не будуть. Головна мета змагань – підвищити зацікавленість студентів у здобутті фахових знань та навичок з обраної професії, обмінятися досвідом з колегами з інших країн та налагодити дружні стосунки між молоддю обох країн. Буде створений міжнародний чат у месенджері для знайомства і обміном враженнями між українськими та нідерландськими студентами.

Тож побажаймо удачі і вагомих результатів нашій команді, до складу якої увійшли студенти-третьокурсники групи 3АМ-107 Ілля Макарчук, Дмитро Свірідов, Андрій Синиця, Петро Снятовський та Дмитро Собко з групи 3АМ-108!