fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
У півфінал конкурсу Young Car Mechanic вийшло п'ятеро студентів БФКТБ НТУ
8.04.2021

Протягом години дати відповідь на 100 питань. Теми: Двигун. Система електроживлення. Система приводів. Підвіска. Гальмівна система. Діагностика. Рульове управління. Системи безпеки.

Таке теоретичне онлайн тестування пройшли 7 квітня студенти з 14 закладів фахової передвищої освіти, взявши участь у першому етапі всеукраїнських змагань у рамках міжнародного конкурсу для юних автомеханіків «Young Car Mechanic».

Організатором цього престижного конкурсу виступила компанія InterCars - провідний дистриб’ютор запчастин для автомобілів та обладнання для СТО.

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ представляли Валентин Лисак, Назарій Вачевський, Артем Малишев, Роман Очеретний, Богдан Длужинський, Іван Дмитрук, Максим Бородкін, Іван Гуцол, Олександр Судеба, Олександр Федоришин, Микола Шкрябій, Сергій Собко, Максим Носулько з груп 4АМ-105 і 4АМ-106. За результатами онлайн тестування до півфіналу (ІІ етап) вийшли Олександр Федоришин, Микола Шкрябій, Назарій Вачевський, Валентин Лисак, Артем Малишев.

Як зазначили організатори конкурсу, через пандемію вони не змогли провести тестування у навчальних закладах та познайомитися зі студентами. Але підготували і найближчим часом передадуть у коледжі невеличкі подарунки для усіх, хто взяв участь в конкурсі.

А півфіналісти 21 квітня знову демонструватимуть рівень своїх знань за допомогою онлайн тестування.

Вболіваймо за наших!