fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Студенти БФКТБ НТУ Валентин Лисак та Олександр Федоришин вийшли у фінал національного етапу престижного міжнародного конкурсу Young Car Mechanic 2021!
23.04.2021

Надзвичайно приємна новина! За підсумками ІІ етапу (півфіналу) національного відбору міжнародного конкурсу Young Car Mechanic 2021 студенти Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Валентин Лисак та Олександр Федоришин посіли, відповідно, 1 та 2 місця і вийшли у фінал змагань між майбутніми автомеханіками України.

Вибороти почесне право представляти БФКТБ НТУ на підсумковому етапі національного конкурсу було нелегко. Адже взяти участь у Young Ca rMechanic 2021 виявили бажання студенти 14 закладів фахової передвищої освіти України. До півфіналу після першого конкурсного відбору вийшли 64 учасники. А брати участь у фінальних змаганнях, які заплановані на 26-27 травня, будуть лише 7 студентів. З них двоє майбутніх автомеханіків з БФКТБ НТУ!

Це вчергове підтверджує, що Барський коледж транспорту та будівництва НТУ – заклад дійсно якісної та сучасної освіти! Завдяки залюбленим у свою справу викладачам-професіоналам студенти отримують міцні знання. Зокрема на слова вдячності заслуговує творчий, ініціативний наставник конкурсантів Олександр Вольтріх.

Тож побажаймо нашим хлопцям удачі й вагомих перемог як у національному фіналі, так і в міжнародному!