fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Подарунки від компанії Inter Cars Ukraine
23.04.2021

Студенти Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», вже не вперше беруть участь у міжнародному конкурсі для юних автомеханіків Young Car Mechanic. Адже конкурс, організований компанією Inter Cars - провідним дистриб’ютором запчастин для автомобілів та обладнання для СТО, дає їм чудову можливість перевірити міцність своїх знань у сфері обслуговування автомобілів та вміння успішно застосовувати їх на практиці, спробувати себе в ролі автомеханіків-професіоналів.

До того ж, організатори конкурсу суттєво заохочують студентську молодь до більш глибшого опанування професії автомеханіка, не залишаючи без подарунків та цінних призів жодного учасника та переможця Young Car Mechanic.

Так, 23 квітня БФКТБ НТУ отримав подарунки від компанії Inter Cars Ukraine для студентів, які взяли участь у перших двох відбіркових турах національного етапу міжнародного конкурсу Young Car Mechanic 2021.

Варто також зазначити, що переможці конкурсу отримують суттєві винагороди. Скажімо, у 2019 році студент Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Ростислав Андрущенко, посівши І місце в національному фіналі, був нагороджений сертифікатом на 17000 грн. А наш навчальний заклад отримав сертифікат на 35 000 грн., що дало можливість придбати сучасні прилади та інструменти, які реалізує фірма Inter Cars Ukraine.

Цього року призовий фонд збільшено. Переможці національного фіналу конкурсу отримають наступні нагороди: I місце – 20 000 грн.; II місце – 15 000 грн.; III місце – 10 000 грн. Навчальний заклад, студент якого посяде I місце, отримає сертифікат на 50 000 грн. на купівлю будь-якого інструменту або обладнання з асортименту організатора конкурсу для використання в навчальному процесі.

Тож, як бачимо, компанія Inter Cars Ukraine не лише популяризує професію автомеханіка, а й надає суттєву допомогу профільним закладам фахової передвищої освіти в оновленні матеріально-технічної бази. Завдяки таким меценатам освітянська галузь має майбутнє!