fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​28 квітня – Всесвітній день охорони праці
28.04.2021

«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Таким є цьогорічне гасло Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня. Зумовлене воно необхідністю максимального залучення потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я на роботі (БЗР). Адже через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з коронавірусом, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР, спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
Отож, умови сьогодення змушують привертати підвищену увагу до заходів з охорони праці, результативне проведення яких багато в чому залежить від компетентності відповідних фахівців.
Вагомий внесок у підготовку спеціалістів з питань охорони праці робить Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ. У 2010 році в навчальному закладі за ініціативи директора Йосипа Кібітлевського і викладача з охорони праці Романа Сердюка були створені курси з навчання та перевірки знань з питань охорони праці.
Багато зусиль для відкриття та організації роботи курсів доклали тодішній заступник директора коледжу з виробничої практики Віктор Патлатюк (нині, на жаль, покійний) та автор цих рядків, на той час - начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
Керівництвом курсів було досконало вивчено потреби сільськогосподарських формувань, підприємств, організацій та установ району у відповідних напрямах підготовки спеціалістів з охорони праці. Це дозволило забезпечити високу ефективність навчань. До того ж, слухачам курсів досить зручно відвідувати заняття, що проводяться на базі БФКТБ НТУ. Оскільки їм вже не потрібно їздити до обласного центру, аби підвищити рівень знань з охорони праці.
За десятиліття роботи курсів тисячі слухачів пройшли навчання й отримали відповідні посвідчення.
Варто зазначити, що підготовка спеціалістів з охорони праці на базі нашого навчального закладу проводиться на належному рівні, якісно і високопрофесійно. Про це свідчать схвальні відгуки представників обласної інспекції Держпраці, які проводять екзаменаційну перевірку знань у слухачів курсів.\
Отож Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ запрошує спеціалістів з питань охорони праці і працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, пройти курсове навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Юрій ПОЛІЩУК,

інженер з охорони праці ВСП «БФКТБ НТУ»