fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Згасла свічка життя Івана Васильовича Луцишина
30.04.2021

Колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ глибоко сумує з приводу передчасної смерті шанованої людини - колишнього директора навчального закладу

ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА ЛУЦИШИНА.

Нелегкою була стежина становлення юнака з багатодітної сім’ї з с.Медівка, що в Оратівському районі: сільська школа, Браїлівське ПТУ, робота помічником бригадира тракторної бригади на малій батьківщині, служба в армії старшим механіком-водієм, після демобілізації – майстер виробничого навчання в ПТУ № 4 с.Кузьминці Барського району, ПТУ № 15 с.Гриців (Хмельниччина). Заочно закінчив Українську сільськогосподарську академію. У 1966 році повернувся на Вінниччину, в ПТУ № 7 с.Мазурівка Могилів-Подільського району. Впродовж трьох років завідував навчальною частиною.

У Барський автомобільно-дорожній технікум Іван Васильович прийшов на роботу в далекому 1969-му одразу на посаду заступника директора з навчальної роботи.

Технікум очолив у 1981 році. Впродовж 19 літ керував добре знаним в Україні навчальним закладом. Чимало хороших справ було зроблено: відкрито нову спеціальність «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», обладнано навчальний полігон на базі колишньої військової частини, чимало зусиль потрачено на облаштування його необхідним устаткуванням, пристроями для майстерень та лабораторій…

З року в рік збільшувався контингент студентів, а відтак – з’являлися нові клопоти, які потрібно було вирішувати керівникові.

Іван Васильович, людина надзвичайно комунікабельна, підтримував тісні зв’язки з дорожніми організаціями Вінниччини. Гарними та надійними були Хмельниччина, Чернівеччина, Івано-Франківщина… Це давало рясні плоди: якісне проходження практик, працевлаштування випускників, зміцнення матеріально-технічної бази…

Луцишин І.В. – це третя епоха розвитку Барського автомобільно-дорожнього, яка будувалася на ентузіазмі та подвижництві залюбленого в свою справу колективу.

Нехай добрий, теплий спомин про цього мудрого керівника, який зробив вагомий внесок у розбудову технікуму, назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ висловлює щирі співчуття рідним, близьким Івана Васильовича з приводу непоправної втрати.

Сумуємо разом з Вами. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять Івану Васильовичу!