fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Розширюємо горизонти співпраці
30.04.2021

Стратегія невпинного розвитку і вдосконалення, яка є основою діяльності Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, дає свої результати – розширюються горизонти співпраці з потужними та успішними брендами в галузі виробництва та обслуговування спецтехніки.

Так, днями до навчального закладу завітали власник компанії GEKKON (GekkonHidromek) Артем Труфанов та її директор Сергій Самохвалов. Зазначена компанія є офіційним ексклюзивним представником відомого турецького бренду HIDROMEK в Україні.

Гості з Києва були приємно вражені матеріально-технічною базою БФКТБ НТУ. Вони відзначили інноваційний підхід до організації навчально-виховного процесу, одержимість у реалізації творчих ідей та високий професіоналізм директора Йосипа Кібітлевського і всього колективу коледжу.

Під час зустрічі очільник навчального закладу та представники компанії GEKKON обмінялися думками щодо налагодження дієвих і взаємовигідних шляхів співпраці. На даний час ведуться перемовини з турецькою стороною для організації на базі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ навчального центру з підготовки кадрів з ремонту та обслуговування сучасної високотехнологічної спецтехніки світового рівня компанії HIDROMEK.