fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Успішна презентація коледжу на регіональному Форумі від AutoExpert-consulting
30.04.2021

На Прикарпатті успішно стартував перспективний проєкт, ідейним натхненником якого та організатором виступив головний редактор журналу autoExpert Олександр Кельм. Він започаткував серію регіональних форумів-зустрічей як для представників автосервісу, постачальників запчастин, так і для профільних виробників України.

Перший захід такого надзвичайно цікавого формату обміну досвідом, налагодження взаємовигідних партнерських зв’язків відбувся 28 квітня в Івано-Франківську.

Програма Форуму була розподілена за темами на вісім блоків, кожен з яких складався з низки актуальних питань. Їх висвітлення спікерами заходу, обговорення, внесення пропозицій – ділова і конструктивна амосфера зустрічі професіоналів автосервісу приємно вражала.

Як і величезний інтерес учасників Форуму до нашого навчального закладу під час його презентації директором Йосипом Кібітлевським.

Спілкування зі стейкхолдерами проєкту, нові контакти, оригінальні пропозиції та ідеї від співрозмовників – участь у заході була досить результативною. Та найголовніше – географія просування Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ в регіони розширена!