fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Викладачі коледжу взяли участь у LXXVII науковій конференції Національного транспортного університету
14.05.2021

З 12 по 14 травня в Національному транспортному університеті в онлайн-режимі було проведено LXXVII наукову конференцію професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету.

У її рамках 13 травня відбулося секційне засідання у ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ». Його учасники розглянули низку важливих питань.

Так, керівник секції, директор БФКТБ НТУ, викладач-методист, відмінник освіти України Йосип Кібітлевський висвітлив головні аспекти теми «Управління змінами: шляхи реалізації».

Про особливості технології та обладнання для віброрезонансної деструктуризації цементобетонних покриттів йшлося у виступі завідувача автомобільно-механічного відділення, викладача-методиста, кандидата технічних наук Віталія Щербатюка.

Із сучасними технологіями контролю в дорожньому будівництві ознайомила учасників засідання секції викладач-методист Галина Дуда.

Як впливає фізична культура на духовний розвиток студентської молоді – проаналізував викладач-методист Віктор Мацьков.

Викладач вищої категорії Антоніна Ковальчук підготувала до наукової конференції виступ на тему «Комунікація зі студентами – крок до покращення освітнього процесу».

Яким є новий рівень взаємодії: коледж-роботодавець – про це розповіла завідувачка навчально-виробничих практик Ольга Оржехівська.

Викладач вищої категорії Костянтин Іванишен ознайомив учасників засідання із сучасним застосуванням класичних методик планування.

«Формування практичних навичок у студентів на заняттях електротехніки» - тема виступу викладача Олександра Мельника.

Сутність формування діяльнісного підходу до навчання в підготовці фахівців розкрила викладач-методист Галина Казьмірова.

Ці та інші теми, розглянуті під час секційного засідання, засвідчили про цілеспрямовану роботу педагогічного колективу коледжу щодо постійного професійного вдосконалення, пошуку інноваційних методів організації навчально-виховного процесу.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».