fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Четверта група слухачів підготовчих курсів отримала сертифікати-рекомендації для вступу у БФКТБ НТУ
17.05.2021

16 травня у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ відбувся четвертий випуск слухачів курсів поглибленого вивчення математики і української мови.

З вітальним словом до школярів звернувся директор БФКТБ Йосип Кібітлевський. Він наголосив, що їхнє прагнення зміцнити свої знання та належним чином підготуватися до вступних іспитів у коледж є першим кроком на шляху до омріяної мети – стати студентом одного з кращих технічних закладів освіти та опанувати сучасну, затребувану на ринку праці професію.

Автомеханіки, дорожні механіки та дорожні будівельники, організатори перевезень, землевпорядники, організатори дорожнього руху – за такими шістьма напрямами готують висококласних фахівців у БФКТБ НТУ. Для багатьох роботодавців диплом Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ – це документ-підтвердження високої професійної підготовки молодої людини. Тож вони із задоволенням беруть наших випускників на роботу.

Йосип Кібітлевський висловив сподівання, що і школярі, які завершили курсову підготовку, зроблять успішний старт у своє майбутнє разом із БФКТБ НТУ. Кожен з них отримав сертифікат-рекомендацію для вступу в коледж у 2021 році.

Майбутніх абітурієнтів з Вінницької, Хмельницької, Чернівецької та Черкаської областей також привітала та надала роз'яснення щодо вступної кампанії заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар.

Варто зазначити, що і географія проживання слухачів 5 групи курсів поглибленого вивчення математики і української мови, які розпочали заняття з 15 травня, досить широка. Це є підтвердженням того, що Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ - широко знаний в Україні заклад сучасної і якісної освіти!


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».