fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Профорієнтація спільно з Автомагістраллю-Південь: презентували коледж школярам з Миколаївщини
18.05.2021

Сьогодні, 18 травня, за сприяння багаторічного і надійного партнера БФКТБ НТУ – провідної дорожньо-будівельної компанії «Автомагістраль-Південь» - до нашого навчального закладу завітали разом зі своїми вчителями та батьками школярі з Кривоозерського району Миколаївської області.

«Якщо ви прагнете стати в майбутньому висококласними спеціалістами, то, обравши для здобуття професії Барський фаховий коледж транспорту та будівництва, отримаєте якісні, сучасні знання, міцні практичні вміння та навики і гарантоване працевлаштування в компанії «Автомагістраль-Південь», - наголосив директор БФКТБ НТУ Йосип Кібітлевський, звертаючись з вітальним словом до майбутніх абітурієнтів.

Він коротко презентував шість освітньо-професійних програм, за якими в навчальному закладі здійснюється підготовка фахівців. А саме:

- «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;

- «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»;

- «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»;

- « Організація перевезень і управління на автотранспорті»;

- «Організація та регулювання дорожнього руху»;

- «Землевпорядкування».

Важливо, що кожен із напрямів професійної підготовки є перспективним і актуальним на ринку праці.

Тож фахову освіту варто здобувати саме в БФКТБ НТУ! У цьому впевнені другокурсники Євген Тішков, Іван Маткаш та першокурсник Ігор Паламарчук, які поділилися гарними враженнями про навчання у коледжі зі школярами з Кривоозерського району – своїми, до речі, земляками. А наостанок наголосили: «Кращого технічного закладу освіти, ніж Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ, в Україні не знайти!».

Яскравим підтвердженням цьому стала проведена для майбутніх абітурієнтів екскурсія коледжем. Вражало все – навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, студентська СТО з сучасним устаткуванням та обладнанням, виставки технічної творчості студентів, простора читальна зала бібліотеки, багатий на унікальні експонати етнографічний музей «Світлиця», тренажерні та спортивна зали, тир.

Завершальним етапом презентації Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ став дружній футбольний матч між школярами та студентами.

Світлини можна переглянути на сторінці БФКТБ НТУ в соціальній мережі фейсбук.