fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Коледж радо зустрів гостей із Києва й Вапнярки
19.05.2021

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ завжди раді гостям. От і 18 травня заклад гостинно відчинив двері для двох делегацій одразу: викладачів Київського механіко-технологічного коледжу на чолі з директором Ігорем Шкарлатом та учнів 9-х класів і вчителів Вапнярської школи № 1. Тож цього дня колектив БФКТБ щедро ділився з колегами досвідом з багатющої скарбниці педагогічних напрацювань, а також презентував майбутнім абітурієнтам навчальний заклад.

Від екскурсії, яку надзвичайно цікаво провів очільник Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський, гості були в захваті. Чимало з них фотографували «родзинки» БФКТБ НТУ, знімали відео. Побачене вражало і вчителів, і дітей.

Хтось зі школярів зауважив, що в такому закладі, напевно, важко вчитися. Бо скільки ж треба знати і вміти, щоб виготовити, наприклад, макети агрегатів, представлені на виставці технічної творчості студентів БФКТБ НТУ.

Насправді у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва вчитися не важко, а престижно! Той, хто прагне стати професіоналом своєї справи, обов'язково старанно навчатиметься та подолає за мудрої підтримки і допомоги викладачів усі сходинки до вершини знань.

У БФКТБ НТУ створені всі умови, аби випускники шкіл зробили успішний старт у своє майбутнє. На цьому наголосив директор коледжу Йосип Кібітлевський, презентуючи майбутнім абітурієнтам професії автомеханіка, дорожнього механіка, техніка-будівельника, землевпорядника-геодезиста, менеджера автомобільних перевезень, інженера з безпеки руху, які можна здобути в нашому навчальному закладі. І яку б з них дев'ятикласники не обрали, вони матимуть перспективу працевлаштування.

Ознайомча екскурсія, організована за підтримки керівництва Вапнярської територіальної громади та місцевого відділу освіти, дала можливість школярам переконатися, що Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ – це сучасний заклад, у якому життя студентства є досить яскравим і цікавим.

Усім, безумовно, запам'ятається і футбольний матч між командами учнівської та студентської молоді. Адже Вапнярку представляли не лише хлопці, а й дівчата! До честі гостей, вони сповна показали свою вправність і спритність.

Сподіваємося, що школярі знову завітають до БФКТБ НТУ вже в ролі абітурієнтів!

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу у соціальній мережі Фейсбук