fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Представники IOED високо оцінили здобутки Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ
20.05.2021

20 травня директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський взяв участь у зустрічі керівництва Барської громади з представниками Міжнародної Міжурядової Організації Освіти та Розвитку (IOED) в Республіці Молдова, Україні та Румунії. Було обговорено низку важливих питань, які стосувалися налагодження тісного співробітництва сторін у реалізації проєктів розвитку територіальної громади, та підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Одним з пріоритетів співпраці є освітня галузь. Тож повноважний посол і постійний представник IOED Федір Геліч, заступник голови регіонального представництва IOED Валерій Якім та регіональний представник IOED Георгій Феодоріді завітали разом з Барським міським головою Володимиром Саволюком до БФКТБ НТУ.

Екскурсія коледжем, яку провів директор навчального закладу Йосип Кібітлевський, надзвичайно вразила гостей. Вони були в захваті від побаченого та високо оцінили здобутки колективу і, передусім, його очільника в створенні такої потужної, багато в чому унікальної, матеріально-технічної бази.

Повноважний посол і постійний представник Міжнародної Міжурядової Організації Освіти та Розвитку (IOED) в Республіці Молдова, Україні та Румунії Федір Геліч зустрівся також зі студентами навчального закладу. Він коротко ознайомив молодь з напрямами діяльності IOED та поцікавився їхнім баченням шляхів перспективного поступу громади, в якій би молодь мала широкі можливості для працевлаштування, особистісного, культурного та фізичного розвитку.

Візит представників IOED до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ став одним з перших кроків у налагодженні тісних взаємовигідних партнерських зв'язків з територіальною громадою і, зокрема, нашим навчальним закладом.

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу у соціальній мережі Фейсбук