fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​БФКТБ НТУ взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції
21.05.2021

20 травня на базі сільськогосподарського технічного коледжу м. Сороки (Республіка Молдова) відбулася міжнародна науково-практична онлайн-конференція в галузі інженерної діяльності студентів закладів технічної професійної освіти.

Географія учасників:

- Молдова (Центр передового досвіду в галузі енергетики та електроніки з Кишинева і сільськогосподарський технічний коледж м.Сороки),

- Україна (Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ і Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж),

- Румунія (коледж “Aurel Vijoli” з Фагараша).

Захід відбувся за підтримки Міністерства сільського господарства, регіонального розвитку та навколишнього середовища Республіки Молдова.

Під час конференції студент групи 4АМ-106 БФКТБ НТУ Валентин Лисак (науковий керівник: викладач Олександр Валерійович Вольтріх) виступив з доповіддю «Шеститактний двигун. Дослідження переваг. Недоліки, конструкційні шляхи їх вирішення».

«Дослідження паливної характеристики автомобіля ЗАЗ-110307 «Славута» при роботі двигуна на бензоетанольних сумішах з урахуванням впливу примусового підігріву свіжого заряду» - такою була тема доповіді студента групи 3ДМ-95 БФКТБ НТУ Романа Плеха (науковий керівник: кандидат технічних наук, викладач-методист Віталій Броніславович Щербатюк).

Організатори конференції відзначили високий рівень дослідницької роботи, проведеної викладачами й студентами Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ. Як підсумок - наукові керівники нагороджені сертифікатами, а студенти отримали дипломи.

Варто зазначити, що БФКТБ НТУ вже не вперше бере участь у зазначеній конференції. У 2019 році представники коледжу мали нагоду безпосередньо побувати в Сороках та виступити з доповідями.