fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​У БФКТБ – не лише хлопці!
24.05.2021

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ – заклад технічний. Але це не означає, що навчаються у ньому лише хлопці.

Опановують у коледжі ази обраної професії і дівчата. Звісно, що їх набагато менше, порівняно з юнаками, - лише 15 відс.

Які ж професії обирають у БФКТБ НТУ дівчата? Дізнатися про це допоможе статистика у розрізі спеціальностей, за якими навчаються студенти.

Отож, першою у рейтингу за привабливістю для абітурієнток є освітньо-професійна програма «Організація перевезень і управління на автотранспорті», за якою можна здобути кваліфікацію менеджера автомобільних перевезень. Цей фах на сьогодні опановує майже половина студенток коледжу.

Друге місце посідає «Організація та регулювання дорожнього руху» (кваліфікація – інженер з безпеки руху).

Третя позиція – «Землевпорядкування». Студентки, які обрали цей напрям, отримують кваліфікацію землевпорядника.

Четвертою у рейтингу є освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів», за якою у БФКТБ навчається майже 14 відс. дівчат. Вони здобудуть кваліфікацію техніка-будівельника.

А от на техніка-механіка за напрямом «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» навчається лише одна студентка!

І зовсім нема охочих серед дівчат вивчитися на техніка-механіка за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Хоча згодом, можливо, і будуть. Бо під час проведення у коледжі Днів відкритих дверей, профорієнтаційних заходів для учнівської молоді все більше батьків школярок та й самі майбутні абітурієнтки цікавляться навчанням у одному з кращих технічних закладів освіти України, тобто у нас.

ДЛЯ ДІВЧАТ ЦЕ КРУТО – ПРОФЕСІЮ У БФКТБ ЗДОБУТИ!

Подивіться на світлини наших студенток під час практики, як приваблює техніка школярок, які побували в коледжі під час ознайомчої екскурсії! Ставте вподобайки у ФБ і обирайте Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ!

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».