fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​До коледжу завітали школярі з Врадіївського району, що на Миколаївщині
26.05.2021

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ 26 травня вчергове відчинив двері для школярів з Миколаївщини – цього разу з Врадіївського району. Завдяки лідеру дорожнього будівництва в Україні – компанії «Автомагістраль-Південь» вони отримали чудову нагоду побувати в закладі європейського рівня та якісної освіти.

Саме так презентувала коледж гостям з Миколаївської області заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар у своєму виступі та під час екскурсії БФКТБ НТУ.

Матеріально-технічна база закладу вражала школярів та їхніх вчителів, батьків. Куди б вони не зайшли – у навчальний кабінет чи лабораторію, етнографічний музей чи студентську станцію технічного обслуговування, тренажерний зал чи майстерню – мали можливість побачити сучасне обладнання, інноваційні засоби навчання або унікальні експонати. Викладачі коледжу і навіть студенти знайомили гостей з багатогранним і надзвичайно цікавим життям БФКТБ НТУ.

До речі, як наголосила заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар, чимало викладачів коледжу є його випускниками. А загалом у БФКТБ НТУ здобули обраний фах майже 15 тисяч студентів.

Але в навчальному закладі дають молоді не лише міцні знання, а й створюють умови для розкриття багатогранних мистецьких, спортивних талантів і здібностей кожного студента чи студентки. Тому й не дивно, що один з випускників коледжу навіть став заслуженим артистом України! Це Ігор Юрковський, відомий співак, композитор і автор пісень. Саме з ним отримали сьогодні прекрасну нагоду познайомитися у стінах БФКТБ школярі з Миколаївщини.

Досить видовищним став футбольний товариський матч між командами студентів та юних гостей. Випускники шкіл з Врадіївського району показали красиву гру, прагнучи не поступитися господарям. У підсумку - перемогла дружба!

Сподіваємося, що школярі з Миколаївщини ще не раз гратимуть у футбол у чудовій спортивній залі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, але вже в ролі студентів!


Переглянути світлини можна на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».