fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
У БФКТБ НТУ в гостях - майбутні абітурієнти із Северинівської та Вапнярської громад
28.05.2021

27 травня до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ на ознайомчу екскурсію завітали майбутні абітурієнти одразу з двох громад: Северинівської та Вапнярської.

Дев’ятикласників та вчителів Чернятинської, Северинівської, Марківської та Височанської шкіл щиро привітала заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар.

Вона докладно ознайомила школярів зі спеціальностями, за якими можна здобути в коледжі фах автомеханіка, дорожнього механіка, дорожнього будівельника, менеджера автомобільних перевезень, інженера з безпеки руху, землевпорядника. Усі вони затребувані на ринку праці.

Крім того, студенти додатково опановують робітничі професії: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, водій категорії «В», водій категорії «С», тракторист категорії «А1». Також мають можливість пройти сертифіковані курси з автомалярства. Це, безумовно, збільшує шанси випускників закладу в працевлаштуванні.

У БФКТБ НТУ створена міцна сучасна матеріально-технічна база. В цьому гості могли переконатися під час екскурсії коледжем. Разом із заступником директора з навчальної роботи Галиною Крамар та завідувачем автомобільно-механічного відділення Віталієм Щербатюком вони побували у навчальних кабінетах, лабораторіях, комп’ютерному центрі, студентській навчальній станції технічного обслуговування автомобілів, спортивній та тренажерних залах, тирі. З цікавістю оглянули унікальні експозиції краєзнавчого музею та виставки технічної творчості, простору і ошатну читальну залу.

Позитивних, яскравих вражень після побаченого було в майбутніх абітурієнтів та їх наставників чимало. І можна з упевненістю сказати, що ті дев’ятикласники, які оберуть для подальшого навчання Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ - сучасний технічний заклад якісної освіти, зроблять успішний старт у своє професійне майбутнє!

Переглянути світлини можна на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».