fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Олександр Федоришин – бронзовий призер національного етапу міжнародного конкурсу Young Car Mechanic 2021!
31.05.2021

Протягом 28-29 травня в с.Горенки Київської області фіналісти національного етапу престижного міжнародного конкурсу Young Car Mechanic 2021, серед яких і студенти БФКТБ НТУ Валентин Лисак та Олександр Федоришин, змагалися за звання кращого юного автомеханіка України.

Представники партнерів конкурсу - провідних виробників запчастин для автомобілів запропонували конкурсантам низку практичних завдань. Вони полягали у у виявленні дефектів у транспортному засобі або навчальній моделі і визначенні способу їх усунення або здійсненні ремонту.

Зокрема, завдання від Bosch – «Усунення несправності в системі управління двигуном на автомобілі з дизельною паливною системою Common Rail». Elring – «Ремонт двигуна з використанням спецінструменту». Febi – «Електрика та діагностика електричних ланцюгів автомобіля». MANN + HUMMEL Filters, WIX Filters - «Фільтри. Підбір та характеристики». Schaeffler – «Заміна підшипника». ZF – «Гальмівна система автомобіля. Електричні стоянкові гальма». Motul – «Оливи та технічні рідини автомобілів. Підбір, властивості, характеристики».

Рівень складності завдань був досить високим. Та й суперники - достойні. Троє з них поєднують навчання з роботою на СТО. Тож здобути перемогу було дуже нелегко.

У підсумку Олександр Федоришин набрав 324 бали і посів третє місце. До перемоги йому не вистачило лише 4,5 бала.

Валентин Лисак за кількістю набраних балів – на шостому місці.

Під час урочистого підбиття підсумків національного етапу міжнародного конкурсу YoungCarMechanic 2021 усі учасники та їхні наставники отримали пам’ятні подарунки, а переможець та призери – грошові сертифікати.

Вітаємо Олександра Федоришина – бронзового призера національного етапу Young Car Mechanic 2021 та Валентина Лисака, який також гідно виступив на конкурсі!

Щира подяка їхньому наставнику, викладачу коледжу Олександру Вольтріху за підготовку конкурсантів!