fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Матч «Україна-Нідерланди» закінчився, співпраця – продовжуватиметься
1.06.2021

Закінчився міжнародний матч у рамках Континентальної Освітньої Ліги між студентськими командами майбутніх автомеханіків з України (Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ) і Нідерландів (професійний освітній заклад «Ем Бі Раєйнленд», м.Зутермері).

Учасники змагань повинні були вирішити 3 проблемні ситуації з використанням електронного навчання LСMS Electude. Кожна з них передбачала виконання певних завдань. А саме:

1. Для усунення несправностей привезли Audi А8 6.0 W12 2006 року. Скарга клієнта: «Регулярно включається світловий індикатор відмови двигуна (MIL)». Ваш колега звертається до Вас за допомогою з діагностики проблеми.

2. Вам необхідно провести діагностику автомобіля Volkswagen Transporter 2.5 TDI, який оснащений турбокомпресором із змінною геометрією. Скарга клієнта:«Автомобіль розганяється із запізненням».

3. Вам доставили автомобіль марки Seat з непрацюючим кондиціонером. Раніше замовник був в іншому автосервісі, однак, його не влаштувала вартість діагностики автомобіля. Тому було прийнято рішення провести одногодинну діагностику, а потім зв'язатися із замовником.

Підбиваючи підсумки матчу, переможців, як було домовлено, не визначали. Хоча варто зауважити, що майбутні автомеханіки з БФКТБ НТУ добре справилися з усіма завданнями.

Головна мета змагань – підвищити зацікавленість студентів у здобутті фахових знань та навичок з обраної професії, обмінятися досвідом із зарубіжними колегами та налагодити дружні стосунки між молоддю обох країн. Викладачі Bart Hoekendijk, Ted Kompier відзначили високий рівень знань наших студентів.

Також було окреслено шляхи подальшої співпраці БФКТБ НТУ з професійним освітнім закладом «Ем Бі Раєйнленд», м.Зутермері). Йшлося і про зміцнення та розширення дружніх зв’язків БФКТБ НТУ з низкою освітніх закладів інших європейських країн.

Представляли БФКТБ НТУ на міжнародному матчі Континентальної Освітньої Ліги третьокурсники групи 3АМ-107 Ілля Макарчук, Дмитро Свірідов, Андрій Синиця, Петро Снятовський та Дмитро Собко з групи 3АМ-108.

Директор Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський нагородив старанних студентів дипломами учасників міжнародного матчу КОЛ, а викладач Олександр Вольтріх вручив їм подарунки від журналу AutoExpert (http://autoexpert-consulting.com/) в особі головного редактора Олександра Кельма (Alexandr Kelm), компанії ZF Friedrichshafen AG та Mercedes-Benz Україна!

Але на цьому онлайн-змагання Континентальної Освітньої Ліги не закінчуються! Команда студентів 2 курсу БФКТБ НТУ прийняла виклик від Філії БНТУ «Мінський Державний Політехнічний коледж» (Білорусь) та Алматинського багатопрофільного коледжу (Казахстан).

Теми матчу: «Основи електротехніки та вимірювання», «Системи пуску», «Системи заряду».

Фінальні змагання відбудуться онлайн 11 червня. Вболіваймо за наших!

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».