fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Гідна презентація, унікальна експозиція: БФКТБ НТУ взяв участь у виставці «АвтоТехСервіс-2021»
3.06.2021

Виставка «АвтоТехСервіс-2021», 26-28 травня, м.Київ. Понад 90 учасників. Серед них – Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ.

Ми єдиний заклад освіти, який вже вдруге взяв участь у відомому серед професіоналів автосервісу заході з 29-річною історією. Наша експозиція макетів агрегатів та вузлів сучасних транспортних засобів викликала в учасників виставки неймовірне захоплення, про що свідчить чимало гарних відгуків.

Багатьох зацікавила презентація коледжу, проведена директором БФКТБ НТУ Йосипом Кібітлевським на AUTOMOTIVEAFTERMARKETFORUM 2021.

Ми ламаємо стереотипи, що на виставках для професіоналів автомобільно-дорожньої галузі освітні заклади не потрібні. Навпаки – роботодавці мають можливість ознайомитися з кузнею їхніх майбутніх кадрів, зрозуміти, на чому базується якісна і сучасна фахова освіта.

Для нас участь у виставці – це чудова нагода себе показати і побачити головні тренди сучасного автосервісу, зустрітися з давніми друзями, партнерами і познайомитися з новими цікавими людьми – суперпрофесіоналами своєї справи.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».