fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Ознайомча екскурсія коледжем для школярів з Тульчина та Шпикова
3.06.2021

Чергова делегація школярів, цього разу з Тульчина та Шпикова, завітала до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ 2 червня.

Директор навчального закладу Йосип Кібітлевський презентував майбутнім абітурієнтам спеціальності, за якими можна здобути у БФКТБ НТУ сучасні, затребувані на ринку праці професії автомеханіка, дорожнього механіка та дорожнього будівельника, землевпорядника, менеджера автомобільних перевезень та інженера з безпеки руху. Чимало роботодавців із задоволенням працевлаштовують у себе наших випускників, оскільки коледж для них є своєрідним гарантом якості знань та професійних умінь.

Для навчання студентів у БФКТБ НТУ створена потужна новітня матеріально-технічна база. У цьому школярі та їхні вчителі могли переконатися під час ознайомчої екскурсії коледжем. Вони були вражені побаченим. А ще юні гості отримали можливість і в тирі постріляти, й у футбол пограти.

У перспективі, якщо стануть студентами Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, навчатимуться в обладнаних згідно із сучасними вимогами кабінетах, лабораторіях та матимуть чудові умови для свого всебічного розвитку, занять спортом.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».