fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Об’єднали зусилля для військово-патріотичного виховання молоді
8.06.2021

7 червня до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ завітав голова правління громадської організації «Військово-патріотичний центр «Захист Вітчизни» Володимир Ільченко. Він зустрівся зі студентами І і ІІ курсів та ознайомив їх з діяльністю центру за допомогою цікавої відеопрезентації.

Головна мета заходу, як зазначив Володимир Ільченко, запалити в душах молоді вогонь любові до рідної землі. Щоб підростаюче покоління росло справжніми патріотами та, успадкувавши від прадідів, дідів, батьків військову доблесть, могло стати на захист рідної землі від загарбників, які посягнули на суверенітет і цілісність Української держави.

Керівник військово-патріотичного центру висловив щиру вдячність директору коледжу Йосипу Кібітлевському за підтримку, розуміння і бажання допомогти у надзвичайно важливій справі виховання майбутніх захисників Вітчизни. За його словами, об’єднання зусиль БФКТБ та зазначеної Вінницької громадської організації започаткувало актуальний на сьогодні проєкт військово-патріотичного спрямування з підготовки молоді до служби в ЗСУ.

Володимир Ільченко був приємно вражений, дізнавшись про багаторічні, багато в чому унікальні традиції з вшанування Героїв України за участі студентства, які проводяться у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ за ініціативи його очільника Йосипа Кібітлевського.

Голова правління ГО «Військово-патріотичний центр «Захист Вітчизни» адресував також слова подяки за сприяння в організації зустрічі зі студентською молоддю заступнику директора з виховної роботи Василю Григорчуку, педагогічному колективу коледжу.

Відеопрезентацію ГО «Військово-патріотичний центр «Захист Вітчизни» можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».