fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Профорієнтаційний маршрут «Волочиськ-Бар» за сприяння ПП «ТАД»
9.06.2021

За сприяння Віталія Мельника - директора приватного підприємства «ТРАНС-АВТО-Д» (https://www.tad.com.ua/uk/poslugi/) з м.Волочиськ Хмельницької області, 8 червня відбулася ознайомча екскурсія місцевих школярів до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ.

Успішний підприємець вирішив організувати поїздку для своїх юних земляків, аби вони могли безпосередньо ознайомитися з умовами навчання у БФКТБ НТУ – закладі справді якісної освіти та креативу, про який він дізнався під час нещодавньої виставки «АвтоТехСервіс-2021» у Києві. Проведена директором Йосипом Кібітлевським яскрава презентація коледжу, вражаюча довершеними макетами агрегатів експозиція зацікавили багатьох учасників престижного серед професіоналів автосервісу заходу. Зокрема і Віталія Мельника.

Приємно, що керівник потужного підприємства з Хмельниччини, яке є лідером ринку негабаритних перевезень України, не лише дав високу оцінку підготовці фахівців у БФКТБ, а й вирішив долучитися до організації профорієнтаційних поїздок випускників шкіл до нашого коледжу.

Учні 9-х класів Волочиського НВК та ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, завітавши зі своїми вчителями до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, могли побачити, в яких умовах навчаються наші студенти.

Директор БФКТБ НТУ Йосип Кібітлевський та його заступник з виховної роботи Василь Григорчук докладно розповіли про переваги навчання у коледжі майбутнім абітурієнтам, з якими ще під час нещодавньої поїздки у Волочиськ провели профорієнтаційні бесіди в школах.

Вони ознайомили дев’ятикласників із сучасною, інноваційною матеріально-технічною базою закладу, що дає можливість здійснювати підготовку висококласних фахівців за 6 освітньо-професійними програмами.

Автомеханіки, дорожні механіки і будівельники, землевпорядники-геодезисти, менеджери автомобільних перевезень та організатори дорожнього руху - всі ці професії є актуальними і дають широкі перспективи для працевлаштування. Випускників коледжу, які сумлінно опанували обраний фах, роботодавці із задоволенням беруть на роботу. Бо у БФКТБ освітній процес йде в ногу з часом.

Висока якість освіти, використання найновітніших засобів навчання, формування практичних професійних навичок на сучасному обладнанні з використанням передових технологій – ось що суттєво вирізняє Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ від споріднених технічних закладів освіти.

Тож вступ до БФКТБ НТУ - це вдалий старт в успішне майбутнє!