fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Студенти випускного курсу успішно пройшли міжнародний тренінг «WIX INSTITUTE»
22.06.2021

Днями студенти-четвертокурсники БФКТБ НТУ, які здобули фах автомеханіка за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», разом з дипломом фахового молодшого бакалавра отримали сертифікат міжнародного зразка за успішне проходження тренінгу «WIX INSTITUTE».

Можливість перевірити міцність своїх знань та поглибити їх надала юнакам компанія WIX Filters, яка вже більше 79 років працює у секторі запасних частин, виробляючи фільтри для автомобілів, вантажівок і всіх видів техніки й обладнання з будівельної, сільськогосподарської, машинобудівної, лісової та гірничодобувної промисловості.

Під керівництвом викладачів студенти-випускники сумлінно опрацювали технічну інформацію тренінгу «WIX INSTITUTE». Як підсумок – мають знання, що відповідають найсучаснішому європейському рівню, та сертифікати міжнародного зразка, які, безумовно, стануть додатковим бонусом при подальшому працевлаштуванні.

На слова щирої вдячності заслуговує регіональний представник компанії MANN+HUMMEL FT UKRAINE Вадим Новіцький за постійну підтримку в проведенні відповідних тренінгів у БФКТБ НТУ.

А студенти-автомеханіки Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ настільки активно беруть участь у різноманітних тренінгових проєктах, що організаторам довелося перенести виготовлення сертифікатів з Польщі в Україну!

Молодці! Круто! От що значить якісну освіту у БФКТБ здобути!