fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Успішного старту, випускники-2021!
29.06.2021

Надзвичайно зворушлива, тепла і щира святкова атмосфера панувала в актовій залі Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ під час урочистостей з нагоди випуску студентів груп 4ДБ-151, 4ОП-26, 4ЗВ-22, 4ОР-4.

Вітаючи випускників, директор БФКТБ Йосип Кібітлевський з приємністю зазначив, що вони виявили високий рівень знань під час захисту дипломних проєктів. А отже підтвердили, що за роки навчання у коледжі стали висококваліфікованими фахівцями: техніками-будівельниками, менеджерами автомобільних перевезень, землевпорядниками, інженерами з безпеки руху.

Гордістю БФКТБ НТУ є Вікторія Дяченко, яка відмінно навчалася, брала активну участь у житті коледжу. За високі досягнення у здобутті фахової освіти отримувала протягом двох семестрів стипендію Президента України!

Очільник навчального закладу відзначив також старанність і наполегливість в опануванні знань Владислава Ізеринського, Василя Мошака, Олени Драпатої, Яни Крикун, Анастасії Бургер. Чимало гарних слів було сказано і про голову студентської ради Анастасію Яцкову та багатьох інших випускників.

За виховання, підтримку, мудру науку юнаки та дівчата повинні завдячувати своїм батькам та викладачам. Тож на святі слово «дякуємо» лунало з уст випускників не раз.

Від їх імені Анастасія Яцкова сердечно подякувала директору коледжу Йосипу Кібітлевському та всьому педагогічному колективу за знання, якими вони так щедро ділилися, за розуміння і допомогу, щирі поради.

Натомість заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар, керівники випускних груп побажали молоді успішного старту у професійне майбутнє та удачі на життєвому шляху. Та найголовніше – бути справжніми Людьми.

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».