fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Сузір’я талановитих, креативних, залюблених у свою справу професіоналів
1.07.2021

Саме так можна сказати про колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ на чолі з директором Йосипом Кібітлевським. Свідченням їхньої надзвичайно сумлінної праці та постійного творчого пошуку є вагомий перелік досягнень як в організації навчального процесу, так і у виховній роботі.

Про це, зокрема, йшлося 1 липня на останній у 2020-2021 навчальному році педагогічній раді.

Очільник БФКТБ Йосип Кібітлевський у своєму виступі наголосив, що попри труднощі, які виникли у зв’язку з карантинними обмеженнями, педагогічному колективу вдалося успішно подолати виклики сьогодення та забезпечити належну організацію навчального процесу навіть в онлайн режимі.

Завдяки вагомій допомозі багаторічного партнера і благодійника коледжу – дорожньо-будівельній компанії «Автомагістраль-Південь», яка профінансувала монтаж у коледжі сучасної інтернет-мережі, перехід на дистанційну форму навчання не став проблемним.

Чимало зусиль доклали викладачі, щоб студенти могли опанувати знання, професійні компетенції на належному рівні. Було багато зроблено і в оновленні обладнання та устаткування навчальних кабінетів, лабораторій, поповнення новими експонатами виставки макетів агрегатів та вузлів найсучасніших авто.

За усіма досягненнями – натхненна, подвижницька праця багатьох людей.

Тож директор БФКТБ Йосип Кібітлевський виконав приємну місію: вручив найвищі нагороди коледжу - Почесні грамоти - кращим викладачам та працівникам, які зробили вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу та підвищення його рейтингу в освітньому просторі України.

Зокрема заступнику директора з навчальної роботи Галині Крамар, заступнику директора з виховної роботи Василю Григорчуку, завідувачці дорожньо-будівельного відділення Юлії Білик, завідувачу автомобільно-механічного відділення Віталію Щербатюку, викладачам Олександру Вольтріху, Михайлу Казакову, Наталі Мацьковій, Віктору Мацькову, Василю Мукоїду, Наталі Сурмі, Євгену Халупчаку, завідувачці гуртожитку Олені Штейко, завідувачу навчально-виробничими майстернями Валерію Чернелівському, завідувачу гаражем Анатолію Черевику, інженерам Віталію Пампушку, Сергію Палю.

Також Почесною грамотою відзначена робота циклової комісії викладачів фізичного виховання та захисту Вітчизни (голова комісії – Олександр Завадський).

Приємною несподіванкою для всіх нагороджених стали й премії у розмірі 1000 грн. особисто від керівника «Автомагістралі-Південь» Юрія Бойка.

Про кожного, хто отримав відзнаки, Йосип Едуардович сказав багато гарних і теплих слів, висловлюючи вдячність за старанність, високу відповідальність, за втілення у життя багатьох оригінальних ідей та проєктів на благо коледжу.

Далі, згідно з порядком денним педагогічної ради, було підбито підсумки роботи Державної екзаменаційної комісії та навчально-виховної роботи у 2020-2021 навчальному році.

Також розглянуто питання оцінки інноваційної та творчої діяльності педагогічних працівників. Після обговорення пропозиції директора коледжу щодо введення системи заохочувальних виплат учасники педагогічної ради ухвалили рішення про проведення у БФКТБ НТУ щорічних конкурсів з виплатою премій від 5 до 10 тисяч гривень переможцям у таких номінаціях:

1. Найкращий іміджевий проєкт.

2. Найкращий навчальний посібник.

3. Найкращий навчальний макет.

4. Найкращий завідувач кабінету або лабораторії.

5. Найкращий викладач-наставник переможців Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, змагань та конкурсів.

6. Найкращий профорієнтаційний проєкт.