fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Це круто - фахову освіту у БФКТБ здобути!
7.07.2021

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва Національного транспортного університету в розпалі вступна кампанія для випускників 9-х класів. Відрадно, що стати студентами одного з кращих в Україні технічних закладів освіти мріють юнаки та дівчата не лише з Вінниччини. Протягом першого тижня подали документи для вступу в коледж абітурієнти з Хмельницької, Чернівецької, Черкаської та Миколаївської областей.

Чому ж вступники обрали саме Барський фаховий коледж транспорту та будівництва, де можна здобути професії автомеханіка, дорожнього механіка, дорожнього будівельника, землевпорядника-геодезиста, менеджера автомобільних перевезень та інженера з безпеки руху? Про це ми поцікавилися у абітурієнтів та їхніх батьків.

Назар Раковський, селище Шпиків Тульчинського району:

«Я обрав коледж, тому що хочу отримати сучасну технічну освіту. Мій батько працює у сфері ремонту техніки, як вітчизняної, так і іноземного виробництва. Він для мене – взірець! Мрію продовжити його справу».

Віталій Раковський, іженер-механік агрофірми «Хлібороб»:

«Побувавши у коледжі, можу з впевненістю сказати, що тут створена потужна і сучасна матеріально-технічна база. Віддаючи сюди сина на навчання, переконаний, що він отримає міцні, якісні знання та професійні вміння».

Владислав Цапок, селище Криве Озеро Миколаївської області:

«Вперше у Барському коледжі транспорту та будівництва побував під час екскурсії. Дуже сподобалося. Вирішив навчатися у БФКТБ за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Руслан Цапок, працівник дорожньо-будівельної компанії «Автомагістраль-Південь»:

«Працюю в «Автомагістралі-Південь», яка має тісні партнерські зв'язки з Барським фаховим коледжем транспорту та будівництва. Саме за сприяння цієї потужної та успішної компанії була організована профорієнтаційна поїздка школярів Миколаївщини до БФКТБ. Мій син отримав гарні враження від екскурсії і хоче стати студентом коледжу. Він зробив правильний вибір, бо отримає хорошу, перспективну професію. А завдяки співпраці коледжу з «Автомагістраллю-Південь» матиме гарантоване працевлаштування з гідною зарплатою».

Олексій Ремажевський, м.Бар:

«Моя мрія - стати студентом Барського фахового коледжу транспорту та будівництва, в якому свого часу навчалися мій батько і його брат. Цікавлюся технікою, тому обрав фах автомеханіка».

Олександр Гуменний, батько абітурієнта Вадима Гуменного, с.Кошаринці Копайгородської територіальної громади:

«Не раз з дружиною чули гарні відгуки про коледж, в якому молодь має чудові можливості для отримання сучасної освіти. Тому вирішили обрати для навчання сина саме цей заклад».

Артем Бичок, м.Хмільник:

«Мені з дитинства подобалася техніка. Тому вирішив стати автомеханіком. Для здобуття омріяної професії обрав Барський фаховий коледж транспорту та будівництва. Дуже подобається цей навчальний заклад».

Тетяна Бичок:

«Мій син закінчив курси з поглибленого вивчення української мови та математики й отримав сертифікат-рекомендацію для вступу в БФКТБ. Завдяки належній організації курсової підготовки Артем отримав міцні знання, а ще – став самостійнішим, дорослішим. Адже у коледжі панує доброзичлива атмосфера, яка спонукає дітей вірити у власні сили. Щиро вдячна викладачам!

Радію, що син матиме можливість навчатися у такому чудовому коледжі, де створені надзвичайно гарні умови, є сучасна матеріальна база».

Приємно, що випускники шкіл обирають саме БФКТБ.

Вступна кампанія триватиме до 13 липня включно. Двері Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ відчинені щодня для юнаків та дівчат, які хочуть здобути престижну, цікаву, затребувану на ринку праці професію.

Це круто - фахову освіту у БФКТБ здобути!

Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».