fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Юнь обирає БФКТБ - заклад-лідер у сфері технічної освіти!
3.08.2021

Найгарячіший місяць вступної кампанії у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ вже позаду.

Які ж маємо підсумки? ВРАЖАЮЧІ!!!

Чому? Бо абітурієнтами подано до коледжу рекордну, в порівнянні з останніми роками, кількість заяв - майже півтисячі!

Зокрема, вступниками на основі 9 класів – понад 400! Це на 50 відс. більше, ніж минулоріч. На всі спеціальності був конкурс. У середньому - 3 особи на місце.

Якщо ж взяти статистику по кожній освітньо-професійній програмі, то найвищий конкурсний рейтинг мала ОПП «Організація та регулювання дорожнього руху» - 6,6 заяви на місце держзамовлення.

У трійці призерів з кількості поданих заяв - освітньо-професійні програми «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів».

До трьох претендентів на місце мали «Організація перевезень і управління на автотранспорті» та «Землевпорядкування».

Тож пройти конкурсний відбір змогли абітурієнти, які під час вступних випробувань показали найкращі знання. З них 146 зараховано на бюджетну форму навчання і 21 – на контрактну.

Вітаємо всіх, хто поповнить з 1 вересня надзвичайно активну, творчу, яскраву і талановиту студентську спільноту коледжу!

Радіємо, що юнь обирає нас – заклад-лідер у сфері технічної освіти! Високопрофесійні викладачі, суперсучасна матеріально-технічна база БФКТБ забезпечують високий рівень якості навчання, що дає широкі перспективи для гідного працевлаштування.

А ми такі – творчі та круті! Тож якщо у когось з вас виникло бажання стати студентом Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ денної чи заочної форми навчання – ще не пізно, вступна кампанія триває.

Будуйте своє успішне майбутнє разом з нами!