fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Директора БФКТБ Йосипа Кібітлевського нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
20.08.2021

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України 20 серпня відбулося урочисте засідання обласної Ради 8 скликання. Під час зібрання керівники області та м.Вінниці вручили почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» кращим представникам краю. Надзвичайно приємно, що нагороду отримав і директор ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосип Кібітлевський.

Шановний Йосипе Едуардовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди отримання почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»!

Горді тим, що пліч-о-пліч працюємо з Вами – мудрим керманичем, педагогом-новатором, натхненником багатьох унікальних проєктів та добрих справ.

Ваша наполеглива, невтомна творча праця увінчується щедрими ужинками не лише на освітянській ниві Вінниччини. Наш навчальний заклад, у розвиток якого Ви вкладаєте душу і серце вже понад два десятиліття, знаний в Україні і за її межами.

Просимо у Всевишнього, аби Ваш професійний досвід, активна життєва позиція продовжували якнайдовше служити на благо рідного краю!

Зичимо, щоб нинішня відзнака була не останньою у переліку Ваших досягнень. Хай визнання заслуг додає Вам наснаги і сил для подальшого гідного та яскравого поступу до нових вершин, а успіх - окриляє!

З повагою - колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ.