fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Гідно несіть звання студента Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ!
1.09.2021

Таку настанову отримали в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ понад дві сотні юнаків і дівчат під час урочистої посвяти в студенти, яка відбулася в останній день літа.

Атмосфера в актовій залі, де зібралися на Свято знань студенти та їх батьки, викладачі, почесні гості, була напрочуд теплою і дружньою.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, директор БФКТБ Йосип Кібітлевський з приємністю зазначив, що цьогорічна вступна кампанія увінчалася рясними ужинками. Родину коледжу поповнили 214 студентів денної форми навчання. З них 174 (на базі 9 класів) зараховані на І курс і 41 (після закінчення 11 класів) - на вакантні місця ІІ курсу.

Вчорашні школярі, на переконання очільника коледжу, зробили правильний вибір. Адже дорожньо-будівельний комплекс на сьогодні перебуває на стадії активного розвитку. Відповідно, з’являється потреба у висококваліфікованих фахівцях. І саме у БФКТБ молодь може отримати сучасну і, головне, якісну профільну освіту з гарантованим працевлаштуванням.

Коледж справедливо має імідж одного з кращих закладів технічної освіти країни. Це підтвердив у своєму виступі на Святі знань радник Прем’єр-міністра України Тарас Сиротинський, поділившись враженнями від ознайомлення з матеріально-технічною базою БФКТБ. Він звернувся до студентства зі щирим напутнім словом та настановою, процитувавши відомий вислів: «Не гучними гаслами, а тихою молитвою і добрими справами творіть майбутнє України!».

Успішного нового навчального року побажав також студентам і викладачам керівник потужної будівельно-дорожньої компанії «Автомагістраль-Південь» Юрій Бойко – меценат та добротворець. За його підтримки вдалося реалізувати чимало проєктів щодо поліпшення матеріально-технічної бази коледжу. Але найголовніше – «Автомагістраль-Південь» стала надійним роботодавцем для випускників БФКТБ. На сьогодні в компанії працюють і отримують гідну зарплату близько 120 молодих фахівців з дипломом нашого коледжу.

Директор БФКТБ Йосип Кібітлевський із задоволенням вручив Юрію Бойку від імені всього колективу Подяку за розуміння і підтримку.

Завітали на урочистості й представники Національної асоціації дорожників України, що стало ще одним підтвердженням визнання якісної підготовки в коледжі фахівців дорожньої галузі.

Щиросердні вітання з нагоди Свята знань адресував присутнім очільник Барської міської територіальної громади Володимир Саволюк, відзначивши високий рівень організації в коледжі навчально-виховного процесу та співпраці з роботодавцями.

Божого благословіння побажав молоді, викладачам, батькам настоятель Барської римо-католицької парафії Св. Анни отець Роман Пархомцев.

Торкнувся струн душі кожного виступ заступника директора з навчальної роботи Галини Крамар.

І от настала найурочистіша мить – студентка випускного четвертого курсу Ольга Музика передає символічний ключ до Країни Знань першокурснику Владиславу Малому, який під час вступної кампанії набрав найбільшу кількість балів.

Першокурсниця Аріанна Пархацька урочисто зачитує Клятву студента, яку схвильовано повторюють її ровесники. Вони розпочинають у коледжі нову, надзвичайно яскраву і цікаву сторінку життя. Нехай же вона буде світлою, радісною, сповненою успіхів і перемог!

У добру путь!


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».