fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Автопрофі-2021» - свято студентської професійної майстерності!
6.10.2021

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ, як навчальний заклад з більш ніж 50-літньою історією, має чимало гарних традицій. Серед них - проведення щороку конкурсу професійної майстерності «Автопрофі», приуроченого Дню автомобіліста і дорожника.

Отож 5 жовтня внутрішній двір навчального корпусу коледжу перетворився на творчий майданчик, на якому змагалися команди студентів-третьокурсників:

-дорожніх будівельників «Дорожник 2021»;

-автомеханіків «Агенти 10-09»;

-дорожніх механіків «КДМ»;

-менеджерів автомобільних перевезень та інженерів з безпеки руху «СТОПЕ».

Вітаючи учасників конкурсу, директор коледжу, викладач-методист, відмінник освіти України, Почесний автотранспортник і Почесний дорожник України Йосип Кібітлевський наголосив, що головною метою заходу є надання студентам-третьокурсникам можливості показати свої знання і вміння з обраної професії. Очільник БФКТБ побажав кожному з них удачі, впевненості у своїх силах і фахової майстерності.

Кожна команда прагнула показати себе якнайкраще у різноманітних конкурсах. Адже журі, яке очолив директор коледжу Йосип Кібітлевський ( про нього одного вже можна сказати, що все знає!), було досить компетентним. До його складу ввійшли: заступник Барського міського голови Микола Мандрика, випускник нашого навчального закладу, власник СТО Леонід Мінц, заступник командира військової частини А 0853 Руслан Кушнір, інженер-винахідник, раціоналізатор, ветеран педагогічної праці Зоя Хода.

Тож шлях до перемоги був нелегкий. Але команди активно підтримували вболівальники. Драйву додавали творчі та креативні ведучі: викладачі Людмила Загорулько та Роман Рязанцев. Створювали святкову атмосферу пісні у виконанні Віолетти Гусак, Ольги Гончарук.

Найперший з конкурсів – «Візитівка» - розпочався ще зранку, коли команди вивішали у вестибюлі коледжу свої стіннівки.

А безпосередньо свято професійної майстерності студентства стартувало з вітання і представлення команд. Це, безумовно, найбільш креативний та мистецький конкурс.

Як лишень не добиралися учасники до місця виступу: на мотоциклах, автомобілях, на тачці і на своїх двох! Кому як виходило. Одяг для виступу теж на будь-який смак: спецівки, костюми, халати, плаття – в залежності від обраної ролі. Важко й перерахувати всі атрибути, за допомогою яких учасники конкурсу прагнули привернути до себе увагу вболівальників та надзвичайно сподобатися вимогливому журі (котре, до речі, намагалися задобрити медом і великим апетитним тортом!).

Наступний конкурс «Впізнай знак та логотип» вимагав практично одного – міцних знань. Їх студенти продемонстрували досить успішно.

Як і вміння проїхати «змійкою» легковим автомобілем з м’ячем на капоті, швидко і вправно замінити колесо, надати першу медичну допомогу.

Завершальним був конкурс на точність водіння вантажівки. Він і дозволив журі остаточно вже визначитися з переможцем.

Найбільшу кількість балів здобула команда «КДМ». Друге місце посіла команда «Дорожник 2021». Третє місце розділили «СТОПЕ» і «Агенти 10-09».

Справжнім сюрпризом для учасників конкурсу стало привітання генерального директора підприємства з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» Юкічі Маруяма, який завітав цього дня до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ з робочою поїздкою.

Також команди отримали цінні подарунки від компанії Hidromek.

Загалом, неймовірні подарунки у вигляді яскравих, незабутніх емоцій та гарного настрою отримали всі, хто побував на чудовому святі студентської винахідливості, творчості, професійної майстерності «Автопрофі-2021»!


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».