fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Не просто вагомі досягнення, а вкладені в коледж серце і душа
8.11.2021

У п'ятницю, 5 листопада, ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» гостинно відчинив двері для делегації викладачів, майстрів виробничого навчання Вінницького вищого професійного училища сфери послуг на чолі з директором Валентиною Балицькою.

Гості з обласного центру завітали до БФКТБ НТУ, аби перейняти багатющий досвід, педагогічну майстерність колективу коледжу.

Зокрема ознайомитися з організацією навчального процесу та практичних занять щодо підготовки слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Саме таку робітничу спеціальність опановують додатково студенти нашого закладу фахової передвищої освіти, отримуючи тим самим більше можливостей для працевлаштування у майбутньому. Цю професію здобувають і учні вищезгаданого державного професійно-технічного навчального закладу м. Вінниці.

Тож спільних тем для обговорення вистачало сповна. Вінницькі колеги з величезною цікавістю знайомилися з напрацюваннями колективу коледжу під час екскурсії, проведеної директором БФКТБ НТУ Йосипом Кібітлевським. Вони були в захваті від матеріально-технічної бази нашого навчального закладу, унікальних багато в чому навчальних макетів, демонстраційних стендів, таблиць. Тому активно розпитували про все, що зацікавило, фотографували.

Протягом кількагодинного перебування у стінах БФКТБ НТУ представники Вінницького вищого професійного училища сфери послуг отримали чимало позитивних і яскравих вражень. Як наголосила очільниця професійно-технічного закладу Валентина Балицька, вони побачили не просто вагомі досягнення, а вкладені в розвиток коледжу серце і душу його директора Йосипа Кібітлевського та всього колективу.

Майстер виробничого навчання Василь Музичук, який мав нагоду побувати в нашому навчальному закладі у 2000-му році, відзначив разючі зміни, які сталися протягом цього часу.

Був приємно здивований перетворенням альма-матер у справжній храм науки наш випускник, а нині майстер виробничого навчання Вінницького вищого професійного училища сфери послуг Віктор Березнюк.

Так, за більш ніж два десятиліття, відколи Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ очолив енергійний, далекоглядний, ініціативний і творчий керівник Йосип Кібітлевський, тут сповідується принцип постійного вдосконалення в усьому і всіма. Результат - не бариться. Приїзд освітянських делегацій до БФКТБ за досвідом – підтвердження цьому.

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Facebook.