fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Ще два тренінги від «Тойота-Україна»: студенти коледжу опановують тонкощі професії автомеханіка
8.11.2021

Фотозвіт з навчального центру «Тойота-Україна» в Києві: другий та третій тижні опанування студентами ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ тонкощів професії автомеханіка на практиці.

Другий, не менш цікавий, тренінг в аудиторії «Body Technician BT STANDOX» для рихтувальників початкового рівня кузовних дільниць дилерської мережі підприємства з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна».

Розпочався він з проведення вивчення рівня обізнаності учасників стосовно предмету у вигляді внутрішнього тесту. Після актуалізації теоретичних знань – практичне опрацювання тем «Структура кузова», «Структурна деформація кузова», «Зварювання», «Методи ремонту».

Тиждень третій. Майбутні автомеханіки з ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» поглиблюють свої знання й удосконалюють практичні навички з фарбування деталей кузова під час чергового тренінгу.

На теоретичних заняттях розглянули питання щодо методів підготовки поверхні, підбору кольору та використання пневматичного фарбопульту, проведення маскування, розпилення та полірування.

Потім під керівництвом досвідчених наставників, з дотриманням вимог охорони праці, взялися за фарбування нових і пошкоджених, пластикових деталей кузова, видалення на них дефектів і полірування. Практично закріпили знання основ колористики.

Далі буде…

Більше світлин можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Facebook.