fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Старанні, активні, веселі, спортивні!
18.11.2021

Все це – про студентів одного з кращих технічних закладів фахової передвищої освіти України. А саме - ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ». Інакше й бути не може. Який коледж – такі й студенти! Чи, може, навпаки?

Погодьтесь, роль студентства в житті рідної альма-матер вагома. Про це наголосив у вітальному слові директор Барського фахового коледжу Йосип Кібітлевський, звертаючись до молоді під час святкової, скажемо так, великої перерви з нагоди Міжнародного дня студента. Очільник закладу висловив сподівання, що новообрана студрада примножить славні традиції студентського самоврядування, ставши яскравим осередком креативних ідей, творчих задумів та згуртувавши навколо себе ровесників.

Потенціал розвитку і самовдосконалення у майбутніх техніків-механіків і техніків-будівельників, менеджерів автомобільних перевезень та інженерів з безпеки руху, землевпорядників чималий. Тож директор побажав юнакам і дівчатам бути більш активними, ініціативними, виявляти старанність і наполегливість у здобутті обраного фаху.

Прикладом можуть слугувати студентки Ольга Гончарук, Віолетта Гусак, Ольга Музика, Ілона Костюк, Юлія Юрчишена, яким Йосип Едуардович вручив грамоти обласної профспілки працівників освіти і науки разом з преміями (!). Грамоту коледжу , а також премію отримав і Вадим Вишнівський.

Да-а-а, малувато було юнаків серед нагороджених. Вони в нас скромні, навіть дуже.

Тож і в танцювальному флешмобі брали участь переважно дівчата. Але які граціозні, красиві, енергійні! Недарма було чимало охочих записати їх виступ на відеокамеру.

Ось так відсвяткували в коледжі своє професійне свято студенти!