fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Формула високої педагогічної майстерності
22.11.2021

Чи може бути математика цікавою? Звісно, що так. У ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» підтвердженням тому є заняття спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста, відмінника освіти України Галини Власюк.

Сьогодні, 22 листопада, вона щедро ділилася своїм професійним досвідом з колегами, провівши в групі 2АМ-112 відкрите заняття з математики на тему: «Розв'язування задач на застосування фізичного та геометричного змісту похідної».

На початку заняття викладачка акцентувала увагу студентів на тому, що мотивацією для вивчення теми є зміни, які відбуваються в суспільстві і науці зокрема. Обчислення виходять за межі практичних потреб, а галузь їх використання стає більш широкою, ніж та, що їх зумовила.

Під час пояснення нового матеріалу Галина Власюк використала метод логічної градації, який демонструє використання похідної, як інструмента для висвітлення змін в сучасному суспільстві.

Розв'язування прикладних задач, робота в парах, графічний диктант – ці та інші елементи інформаційних технологій, а також міжпредметна інтеграція активізували навчальну діяльність студентів, урізноманітнювали її.

Викладачка продемонструвала інформаційно-цифрову компетентність, уміло використавши слайди, створивши онлайн-тести для перевірки знань майбутніх автомеханіків.

При оцінюванні студентів Галина Власюк застосувала на всіх етапах заняття накопичувальну систему балів. Найвищі бали отримали найбільш активні, старанні студенти Олександр Свідер, Антон Головченко, Павло Малишев, Валентин Гайдаш.

Присутні на відкритому занятті колеги відзначили глибоке знання Галиною Власюк сучасних методів навчання та їх ефективне використання, вміння знайти індивідуальний підхід до кожного студента та зацікавити юнь вивченням цариці наук - математикою. Вони висловили Галині Михайлівні щиру вдячність за ознайомлення, образно кажучи, з формулою високої педагогічної майстерності.

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Facebook.