fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Готуємо конкурентоспроможних на ринку праці фахівців-універсалів: у БФКТБ навчають кошторисній справі
23.11.2021

Освітній процес у ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» спрямований на підготовку затребуваних роботодавцями та конкурентоздатних на ринку праці фахівців. Викладачі навчають студентів не лише обраній спеціальності, а й суміжним з основним фахом професіями.

В цьому навчальному році, наприклад, стартувала підготовка фахівців кошторисної справи за допомогою інформаційних технологій.

Таку можливість коледж отримав завдяки долученню до Всеукраїнського проєкту «Будуємо майбутнє разом»IT – компанії ComputerLogicGroup, яка є розробником програмної продукції у сфері будівництва.

У чому ж суть проєкту?

Під час навчання студенти набувають навичок роботи з програмою. Їм надається цілодобовий доступ до кошторисних програм шляхом Online – підключення до сервера Навчального Центру кошторисної справи.

Студенти також можуть використовувати сучасні кошторисні програми та інформаційні бібліотеки компанії ComputerLogicGroup у курсових і дипломних проєктах.Зокрема, в цьому навчальному році майбутні дорожні будівельники використовуватимуть відповідні програми для виконання практичних робіт, курсової роботи з дисципліни «Економіка будівництва».

Як учасник проєкту, ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» отримав:

- ліцензійне програмне забезпечення для впровадження у навчальний процес (10 робочих місць);

- Персональну Ліцензійну картку, яка підтверджує офіційне використання коледжем кошторисних програм «Будівельні технології: КОШТОРИС 8», «Будівельні Технології: КОШТОРИС ПВР» та інформаційно-довідкової системи «БУДСТАНДАРТ»;

- можливість безкоштовного підвищення кваліфікації викладацького складу та студентів (за бажанням) на базі Навчального Центру кошторисної справи.

До речі, першою із викладачів БФКТБ НТУ пройшла навчання на курсах професійної підготовки фахівців кошторисної справи Наталія Мацькова - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової (випускової) комісії спеціальних дисциплін спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія", освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів». Після закінчення курсу та успішної атестації отримала іменний сертифікат кошторисника й Атестат фахівця кошторисної справи.

Саме за її ініціативи та всебічної підтримки нового проєкту очільником коледжу Йосипом Кібітлевським студенти мають можливість стати справжніми фахівцями-універсалами. Адже кошторисник повинен вміти не просто набрати кошторис за дапомогою відповідної програми, а й розуміти технологію виробництва основних видів будівельних робіт, вміти грамотно оцінити обсяги та витрати будівельних матеріалів, добре орієнтуватися в питаннях ціноутворення, працювати з нормативними документами. Такі компетентні спеціалісти завжди затребувані на ринку праці й отримують достойну заробітну плату.

Тож хочеться звернутися до випускників шкіл:

- Якщо ви мрієте про успішне професійне майбутнє, вступайте до ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ». Ми завжди йдемо в ногу з часом!.

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».