fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Грані плідної співпраці: в коледжі проведено презентацію продукції всесвітньо відомої компанії MANN+HUMMEL FILTRATION TECHNOLOGY
23.11.2021

Вже три роки поспіль ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» тісно співпрацює з українським представництвом світового лідера та експерта в галузі фільтрації MANN+HUMMEL. За цей час на базі коледжу для майбутніх автомеханіків неодноразово проводилися пізнавальні тренінги. Завдяки їм студенти отримують сучасні, європейського рівня знання технічного спрямування, які підтверджуються сертифікатами міжнародного зразка, що, безумовно, додає рейтингу при подальшому працевлаштуванні.

Приємно констатувати, що плідна співпраця БФКТБ НТУ, як інноваційного та передового закладу фахової передвищої освіти, із всесвітньо відомим виробником фільтрів продовжується.

22 листопада в читальній залі коледжу відбулася презентація продукції компанії для студентів груп 4АМ і 4ДМ. Провели її Олег Продеус і Артур Рудницький – представники виробничо-логістичного комплексу MANN+HUMMEL FILTRATION TECHNOLOGY UKRAINE, що знаходиться у м.Красилові Хмельницької області.

Студенти ознайомились із особливостями конструкції фільтрів для важкої техніки та легкових автомобілів брендів WIXFilters та MANNFilters. Найбільш активних і уважних відзначено подарунками від вищезгаданих компаній.

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».