fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Друга група слухачів курсів отримала сертифікати-рекомендації для вступу у БФКТБ НТУ
28.12.2021

Знаєте, хто має чудову можливість поліпшити якість своїх знань з математики і рідної мови та ще й отримати за сумлінне навчання сертифікати-рекомендації для вступу в один з кращих закладів технічного профілю України - Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ? Слухачі курсів з поглибленого вивчення математики та української мови, що працюють щосуботи й щонеділі на базі ВСП «БФКТБ НТУ»!

От і 27 грудня відбувся випуск другої групи курсантів. Майбутніх абітурієнтів-2022 щиро привітала із закінченням курсів заступник директора коледжу з навчальної роботи Галина Крамар. Вона наголосила, що дев’ятикласники не лише зміцнили знання з відповідних предметів, а й зробили перший і успішний крок у своє майбутнє разом з Барським фаховим коледжем транспорту та будівництва НТУ.

Ті випускники шкіл, які оберуть БФКТБ, отримають шанс здобути якісну, сучасну освіту за такими освітньо-професійними програмами, як:

1. «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

Кваліфікація – технік-механік

2. «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»

Кваліфікація – технік-механік

3. «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»

Кваліфікація – технік-будівельник

4. «Організація перевезень і управління на автотранспорті»

Кваліфікація – менеджер автомобільних перевезень

5. «Організація та регулювання дорожнього руху»

Кваліфікація – інженер з безпеки руху

6. «Землевпорядкування»

Кваліфікація – землевпорядник

Усі перераховані спеціальності затребувані на ринку праці. Що важливо - вступивши до Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, молодь здобуває висококласні професійні знання та практичні навички.

З напутнім словом до майбутніх абітурієнтів звернулися також викладачки коледжу Людмила Ничепорук та Галина Грисюк, батьки Сергій Вавшко та Юрій Павич.

Найурочистішим моментом стало вручення заступником директора коледжу з навчальної роботи Галиною Крамар сертифікатів-рекомендацій для вступу у БФКТБ НТУ випускникам другої групи курсів з поглибленого вивчення математики та української мови.

А за декілька тижнів, з 15 січня, розпочнуться заняття для слухачів третьої групи. Запишіться на курси й отримайте шанс стати студентом БФКТБ НТУ!

Більше світлин можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Facebook.