fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Студенти коледжу успішно проходять міжнародні тренінги провідних компаній світу
23.02.2022

У ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» студентська молодь активно залучається викладачами до різноманітних тренінгів, курсів.

Наприклад, нещодавно четвертокурсники освітньо-професійної програми «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» успішно пройшли всі етапи Technical Know How – міжнародного тренінгу компанії NGK.

Дистанційна сертифікаціязазначеної компанії стосувалася низки тем: свічки запалювання та розжарювання; λ-зонд (кисневий датчик); дроти високої напруги, котушка запалювання, датчик об'ємної витрати повітря (MAF).

Після закінчення тренінгу майбутні автомеханіки отримали сертифікати міжнародного зразка від NGK Spark Plug Co., Ltd – однієї з провідних світових компаній-постачальників в автомобільній промисловості, заснованої в 1936 році. Представництва NGK Spark Plug, яка базується в Нагої (Японія), є на всіх континентах!

Більш ніж на 40 світових ринках представлена спеціалізована продукція для різних моделей легкових, легких комерційних і вантажних автомобілів ще одного відомого бренду Comma Oil & Chemicals Ltd. Ця широко знана компанія є міжнародним виробником і постачальником автомобільних мастильних матеріалів, продуктів автохімії та допоміжних продуктів по догляду за автомобілем.

Вона також проводить міжнародний технічний тренінг. Четвертий рік поспіль у ньому успішно беруть участь студенти БФКТБ НТУ. Під керівництвом викладачів майбутні автомеханіки і на цей раз показали гарні результати. Як підсумок – отримання сертифікатів міжнародного зразка, які, безумовно, підвищуватимуть рейтинг молодих фахівців при працевлаштуванні.

Цього навчального року поповнили свої знання, старанно опрацювавши технічну інформацію та освітні матеріали тренінгів, студенти випускних груп Володимир Драчук, Ілля Макарчук, Вадим Піка, Дмитро Свірідов, Андрій Синиця, Петро Снятовський, Роман Василенко, Владислав Гуменюк, Максим Сірук, Дмитро Собко.

Своїми досягненнями вони завдячують, у першу чергу, педагогічному колективу коледжу на чолі з директором Йосипом Кібітлевським.

ВСП «БФКТБ НТУ» - простір якісної освіти!