fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Якісні знання - потужні інвестиції в успішне майбутнє
27.05.2022

У ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» завжди раді зустрічам з керівником провідної української будівельно-дорожньої компанії «Автомагістраль-Південь» Юрієм Бойком. Адже не один рік триває плідна співпраця з потужним підприємством-роботодавцем. Крім того, «Автомагістраль-Південь» є щедрим спонсором багатьох успішно реалізованих проєктів з поліпшення матеріально-технічної бази коледжу.

На превеликий жаль, розпочата рашистами війна зруйнувала чимало задумів і планів. Але не зупинила прагнення педагогічного колективу БФКТБ НТУ забезпечувати якісний освітній процес, як і бажання студентів здобувати міцні і сучасні знання. На переконання директора коледжу Йосипа Кібітлевського, освітня галузь – це також своєрідний фронт. Кожен, хто творчо навчає і сумлінно навчається, робить свій внесок у Перемогу над ворогом.

Тому Юрій Бойко, завітавши цими днями до ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», був приємно здивований. На його думку, той факт, що молодь не сидить, пасивно перечікуючи важкі часи, а старанно опановує професійні ази, зміцнить силу духу наших воїнів-захисників.

Під час спілкування зі студентами керівник «Автомагістралі-Південь» наголосив, що якісні знання – потужні інвестиції в успішне майбутнє кожного студента й України загалом.

Ми обов’язково переможемо! На всіх фронтах! Все буде Україна!