fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
У рейтингу «ТОП 100 КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ автомобільного спрямування» лідирують майбутні автомеханіки БФКТБ НТУ!
1.06.2022

Студенти ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», які здобувають фах техніка-механіка за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», завжди беруть активну участь і, що дуже приємно, здобувають яскраві перемоги у багатьох конкурсах автотранспортної тематики.

Рік 2022-й також мав бути «врожайним» на здобутки майбутніх автомеханіків БФКТБ НТУ. Але війна враз усе перекреслила.

Зокрема, успішно розпочатий на початку лютого Всеукраїнський спеціалізований конкурс професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR 2022 UA серед студентів (учнів) фахових передвищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Але, на думку організатора конкурсу – навчального центру «TechTe@ch» та його партнерів: Асоціації Професіоналів Автосервісу, Міжнародної спеціалізованої виставки автосервісу AutoTechService, компаній «АНДРМАКС», «Автомеханіка» і Master Service, навіть у такий надважкий для країни час освіта транспортного спрямування не повинна стояти на місці. SERVICE MASTER JUNIOR 2022 UA, організований з метою мотивації молодих кадрів до розвитку та надання їм підтримки на початкових етапах професійної діяльності, потребує логічного завершення.

Тож за результатами відбіркового етапу Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR 2022 UA, який відбувся за тиждень до війни і в якому взяли участь понад 300 майбутніх автомеханіків, було складено рейтинг «ТОП 100 КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ автомобільного спрямування».

Горді тим, що в списку кращих лідирують студенти одного з кращих в Україні закладів технічної освіти – ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ»!

Перше місце у рейтингу посів Андрій Синиця з результатом 95,8 відс. Друге – Роман Василенко (95,6 відс.). Четверте – Дмитро Собко (94,1 відс.). П’ятий результат (93,8 відс.) – у Дмитра Свірідова. Ілля Макарчук – на восьмому місці (91,9 відс.).

Також до рейтингової сотні кращих студентів України автомобільного спрямування ввійшли Артем Доможирський, Петро Снятовський, Андрій Потурнак, Богдан Дейнеко, Максим Сірук, Вадим Піка, Владислав Гуменюк, Владислав Матюшін.

Вітаємо! Зичимо ще вагоміших успіхів на фронті здобуття фахових знань, що є важливим внеском молоді в наближення Перемоги!

НЦ «TechTe@ch», Асоціація Професіоналів Автосервісу, AutoTechService, Автомеханіка, Master Service, АНДРМАКС упевнені, що коли Україна здолає ворога, всі майбутні автомеханіки обов’язково візьмуть участь у конкурсі SERVICE MASTER JUNIOR 2023 UA!

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!