fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Мирного неба вам, випускники-2022!
18.06.2022

Випуск-2022 увійде в більш ніж 50-літню історію ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», як урочистий захід, проведення якого в умовах воєнного стану стало можливим завдяки мужності і стійкості Збройних Сил України. Тож розпочався він із вшанування хвилиною мовчання полеглих за свободу й незалежність нашої держави Героїв.

На сьогодні кожен, кому не байдужа доля України, може зробити внесок у Перемогу. Для викладачів і студентів Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ – це успіхи на освітянському фронті. Бо країна потребує висококласних, озброєних сучасними знаннями фахівців. Саме такими є випускники БФКТБ НТУ, які здобули чимало перемог на шляху опанування омріяної професії.

Про це наголосив у вітальному слові відмінник освіти України, викладач-методист, Почесний автотранспортник та Почесний дорожник України, директор коледжу Йосип Кібітлевський.

З великою приємністю він вручив дипломи, грамоти та цінні подарунки Андрію Синиці, Роману Василенку, Дмитру Собку, Дмитру Свірідову, які увійшли до першої п'ятірки рейтингу «ТОП 100 КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ автомобільного спрямування». Також був відзначений подарунком і грамотою за активну життєву позицію, сумлінну творчу роботу в студії студентського телебачення Вадим Вишнівський.

Чимало гарних слів пролунало з уст очільника освітнього закладу й на адресу багатьох інших випускників, які за час навчання в коледжі сумлінно опановували фах техніка-механіка та зарекомендували себе старанними й наполегливими у здобутті знань, креативними, активними, яскравими особистостями. Їх також відзначено грамотами.

Від імені викладачів побажав студентам світлої життєвої дороги керівник групи 4 ДМ-96 Роман Рязанцев.

З теплим напутнім словом до молоді звернувся батько випускника, начальник першого відділення Жмеринського РЦТК та СП Анатолій Шпильовський, котрий свого часу також навчався у славному технікумі Барському. Подякував і наставникам студентства за їхню невтомну, почесну працю на педагогічній ниві.

Мирного неба вам, випускники-2022! Удачі та наполегливості в досягненні омріяних вершин!

Тримаймося! Єднаймося! Перемагаймо! Все буде Україна!