fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Перший крок до співпраці з німецькими колегами
2.07.2022

Міжнародний освітній матч між студентськими командами майбутніх автомеханіків з України (ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ») і Нідерландів (професійний освітній заклад «Ем Бі Раєйнленд», м.Зутермері)…

Підписання угоди про співпрацю з підприємством з іноземними інвестиціями «ТОЙОТА УКРАЇНА», яке представляє японського лідера світової якості в галузі автомобілебудування…

Налагодження багатообіцяючих партнерських зв'язків з турецькою компанією «HIDROMEK», котра займає провідні позиції у світі з виробництва спецтехніки для дорожньо-будівельної галузі, та її ексклюзивним дилером в Україні ТОВ «GEKKON»…

Такою була минулоріч географія нових проєктів міжнародної співпраці ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ».

На жаль, війна не дає можливості сповна реалізувати заплановане. Проте не в силі зупинити прагнення колективу ВСП «БФКТБ НТУ» до розширення горизонтів дружніх стосунків міжнародного рівня.

От і в перший день липня 2022 року до коледжу завітав гість із Нижньої Саксонії (Німеччина), очільник благодійної організації «Люнебурзький проєкт допомоги Україні e.B.» Ральф Петер Ольснер.

Разом з Барським міським головою Володимиром Саволюком, представниками Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Іриною Івасюк та Олександром Хомяком він оглянув навчальні кабінети, студентську станцію технічного обслуговування, експозиції раритетних машин та майстерно виконаних розрізів агрегатів і двигунів сучасних моделей автомобілів. Побачене залишило у Ральфа Петера Ольснера чимало приємних вражень.

Тож він із задоволенням отримав з рук директора ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосипа Кібітлевського проєкт угоди про співпрацю з освітнім закладом Німеччини, який поверне під час наступної поїздки до України вже підписаним. Крім того, Ральф Петер Ольснер передасть майбутнім партнерам коледжу флеш-диск з цікавою презентацією БФКТБ (слайд-шоу, відео- та фотоматеріали).

Світлини можна переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Facebook.