fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Якісна освіта – пріоритет ВСП «БФКТБ НТУ»
8.07.2022

Під таким девізом навіть у коронапандемію і війну натхненно працює колектив ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ».

Результати його роботи протягом 2021-2022 навчального року оприлюднив 5 липня на підсумковій педагогічній раді директор коледжу Йосип Кібітлевський. Очільник ВСП «БФКТБ НТУ» висловив щиру вдячність колегам за сумлінність, ініціативність, креативність на освітянській ниві, за вагомий внесок у підтримку Збройних Сил України.

Підбиваючи підсумки першого щорічного конкурсу інноваційної та творчої діяльності педагогічних працівників, Йосип Кібітлевський з приємністю вручив грамоти та заохочувальні виплати викладачам-переможцям:

– Наталі Мацьковій (номінація «Найкращий іміджевий проєкт»),

– Роману Рязанцеву (номінація «Найкращий навчальний посібник»),

– Володимиру Дяченку, Євгену Халупчаку (номінація «Найкращий завідувач кабінету або лабораторії»),

– Костянтину Іванишену, Олександру Вольтріху (номінація «Найкращий викладач-наставник переможців Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, змагань та конкурсів»),

– Наталі Сурмі (номінація «Найкращий профорієнтаційний проєкт»).

Також були відзначені грамотами заступниця директора з навчальної роботи Галина Крамар, завідувачка дорожньо-будівельного відділення Юлія Білик, викладач спецдисциплін Роман Сердюк за успішну організацію та роботу на базі ВСП «БФКТБ НТУ» низки курсів.

Чимало гарних слів вдячності з уст очільника коледжу пролунало на адресу тих, хто активно долучився до роботи з оновлення автогрейдера. За творчу думку, високу відповідальність за доручену справу грамоти отримали завідувач автомобільно-механічного відділення Віталій Щербатюк, завідувачка навчально-виробничих практик Ольга Оржехівська, викладач спецдисциплін Вадим Войтенко, інженер Андрій Гуменний.

Йосип Кібітлевський нагородив грамотами і завідувача навчально-виробничих майстерень Валерія Чернелівського, інженерів Віталія Пампушка, Андрія Гуменного, майстра виробничого навчання Володимира Халабуди. Своїми, образно кажучи, золотими руками вони творять справжні технічні дива, самовіддано віддають знання і сили для виконання завдань з підтримки українських захисників.

Йдучи пліч-о-пліч до намічених вершин, здобуваючи неодноразові перемоги на освітянському фронті, колектив ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» робить свій посильний внесок у якісну та сучасну освіту молоді, у зміцнення та розвиток нашої держави.

Віримо в Перемогу! Все буде Україна!

Переглянути світлини можна на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».